Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Bal karnawałowy w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 25.02.2016
Autor: p. M Pelczar
Odsłon: 9612

Karnawał 2016B. Szelągowska „Bal przebierańców”
Zatańczmy krakowiaka!
Zatańczmy raz i dwa...
Dziś wielki dzień w przedszkolu!
Zabawa huczna trwa!
Migają, błyszczą stroje.
Król tańczy i królowa,
Księżniczki, królewicze...
Korony lśnią na głowach.
Konkursy i zabawy!
Wesoła gra muzyka!
A pani- jak czarodziej:
Tu zjawia się, tam znika!
Raz! Dzieci robią kółko!
Dwa! szybko tworzą łańcuch!
To nie jest zwykły bal.
To bal jest przebierańców


      26 i 28.01.2016r. w naszym przedszkolu odbył się bal karnawałowy. Przybyły na niego wróżki, księżniczki, pszczółki, biedronki, żółwie, motylki i inne zwierzęta i owady. Bohaterowie ulubionych bajek i filmów dla dzieci: Bob Budowniczy, Spiderman, Batman, Kubuś Puchatek, Tygrysek, Scooby Doo, Zorro. Byli również obecni piraci, kowboje, policjanci. W czasie trwania balu uczestnicy mogli pobawić się, potańczyć do przebojów muzyki dziecięcej i popularnej. Podczas przerwy każdy zregenerował siły do dalszego szaleństwa częstując się ciastem marchewkowym i napojem. Zabawie towarzyszyły pozytywne emocje: radość i śmiech. Mam nadzieję, że wspólna zabawa zostanie naszym wychowankom na długo w pamięci.

"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"
"Karnawał 2016"

Przewiń w górę