Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Stypendiada 2016

Opublikowano: środa, 02.03.2016
Autor: p. A. Kramarczyk
Odsłon: 8944

Nasi Laureaci      W dniu 1 marca odbył się w naszej szkole apel podsumowujący osiągnięcia uczniów klas II­-III, w konkursie Ogólnopolskim­ Stypendiada Wczesnoszkolna. Konkurs obejmował 4 kategorie: plastyczną, czytelniczą, ortograficzną i matematyczną. Oprócz tego był podział na kategorie wiekowe (klasa II i III). Nasi uczniowie wykazali się nie tylko dużym zaangażowaniem, ale także wiedzą i umiejętnościami. Potwierdziły to wyniki konkursu w poszczególnych kategoriach. Uczniowie wyróżnieni miejscem otrzymali dyplomy, medale oraz książki. Wyróżnieni – dyplomy oraz medale, a pozostali uczestnicy­ dyplomy uczestnictwa.
Gratulujemy wszystkim startującym i zachęcamy do dalszych udziałów w konkursach.

"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"
"Nasi Laureaci"

Przewiń w górę