Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sezon szermierczy rozpoczęty

Opublikowano: środa, 23.03.2016
Autor: p. M. Jabłońska-Środa
Odsłon: 9055

szermierka

      W dniu 17 marca zawodniczki naszego klubu szermierczego "Sokolik Krosno": Zuzia, Oliwia, Lena i Roksana brały udział w bardzo prestiżowym turnieju we Wrocławiu "Challenge Wratislavia". Jest to jeden z największych międzynarodowych turniejów szermierczych dla dzieci do lat 15 rozgrywany od wielu lat we Wrocławiu. Rywalizowali zawodnicy z 31 krajów z Europy i Świata. Pierwszego dnia rywalizowały szpadzistki a na plansze wyszło ponad 350 szpadzistek, które rywalizowały w trzech kategoriach: do 15, 13 i 11 lat.
Zawodniczki naszego klubu walczyły dzielnie zajmując:
Zuzia Środa - 7 miejsce
Roksana Żychowska - 42 miejsce
Lena Urbanek - 49 miejsce
Oliwia Jórasz - 88 miejsce

Dekoracji finałowych ósemek w szpadzie Challenge Wratislavia.

Gratulujemy wszystkim naszym zawodniczkom i trenerom: p. Rafałowi Żychowski i p. Gabrielowi Szajnie.

 

Przewiń w górę