Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Apel przedświąteczny

Opublikowano: czwartek, 24.03.2016
Autor: p. B. Szwed
Odsłon: 8638

Alleluja      W dniu 23 marca z okazji zbliżających się Świąt Wielkiej Nocy w naszej szkole odbył się uroczysty apel. Uroczystość przygotowali najmłodsi uczniowie z klasy II c pod kierunkiem wychowawczyni p. R. Modzelewskiej i prezentowały swoje zdolności recytatorskie i taneczne. We występie, wspomagając się rekwizytami przypomniały tradycje wielkanocne, w których przybliżyły symbolikę wielkanocnego koszyka, kolorowych pisanek , Śmigusa-Dyngusa czy chodzenia z kogutkiem. Oprawę muzyczną do uroczystości przygotował szkolny chór pod kierunkiem p. J. Teśniarz. Na zakończenie uroczystości Pani Dyrektor J. Kasprzyk złożyła wszystkim życzenia świąteczne.

"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"
"Alleluja"

Przewiń w górę