Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

VIII akcja Krośnieńskich Pól Nadziei

Opublikowano: środa, 13.04.2016
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 9253

Pola Nadziei 2016     

 

     Ż jak Żonkil, Żonkil jak Nadzieja. W tym roku po raz kolejny, zarówno uczniowie naszej szkoły jak i wychowankowie przedszkola, czynnie włączyli się w coroczną akcję wspierającą rozbudowę i rozwój Krośnieńskiego Hospicjum. Akcja ma wymiar ogólnopolski, a zbiórki organizowane są w wielu miastach naszego kraju. Uczniowie i nauczyciele naszej szkoły zawsze bardzo chętnie angażuje się we wszelkie akcje charytatywne. Pomagają poświęcając swój wolny czas, uczą siebie i innych wzajemnej empatii.
Ósemka stara się pamiętać zarówno o potrzebujących ludziach pola nadz 16 02ale również o zwierzętach, dla których również organizowane są specjalne akcje pomocy.

Brawo Dzieci.

Przewiń w górę