Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

I Szkolne Prezentacje Taneczne

Opublikowano: wtorek, 26.04.2016
Autor: p. E. Swołkowicz
Odsłon: 12647

I Szkolny Przegląd Taneczny„Taniec jest najwznioślejszą, najbardziej wzruszającą,
najpiękniejszą ze wszystkich sztuk,
bo nie jest tylko prostą interpretacją czy wyobrażeniem życia,
jest samym życiem”
Havelock Ellis

      Tymi słowami rozpoczęły się I Prezentacje Taneczne zorganizowane w naszej szkole. Ich celem było zaprezentowanie młodych tancerzy naszej szkoły, którzy swoimi zainteresowaniami, pasjami i uzdolnieniami wzbogacają nie tylko swoje życie, ale także życie swojego otoczenia. Kolorowe stroje, dynamiczna muzyka, fantastyczna atmosfera i oczywiście młodzi żywiołowi tancerze na długo pozostaną pamięci dopingującej widowni. Po zakończeniu wszystkich prezentacji Pani Dyrektor J. Kasprzyk wręczyła tancerzom pamiątkowe dyplomy. Był to niezwykły dzień pełen emocji dlatego zapraszamy na II Prezentacje Taneczne, które odbędą się już za rok.

"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"
"ISPT"

Przewiń w górę