Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Wielkanocny koszyk"

Opublikowano: piątek, 25.03.2016
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 7762

"Wielkanocny koszyk"      22 marca 2016 roku w naszym przedszkolu odbyło się przedstawienie "Wielkanocny koszyk" dla społeczności przedszkolnej i rodziców. W pięknie przystrojonej sali dzieci zaprezentowały montaż słowno-muzyczny składający się z wierszy, piosenek, inscenizacji i tańców: "Taniec w skorupkach" i "Zajączek". Na koniec pani dyrektor pożyczyła dzieciom i wszystkim zgromadzonym Wesołego Alleluja.

"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"
"Wielkanocny koszyk"

Przewiń w górę