Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Konkurs klas I-III

Opublikowano: piątek, 29.04.2016
Autor: p. M. Pietrasz
Odsłon: 8271

Laureaci konkursu      W pierwszych dniach kwietnia w klasach I – III odbył się konkurs recytatorski wierszy Doroty Gellner. Uczniowie wybierali do nauki dowolne wiersze tej autorki, których treść jest bardzo bliska dzieciom, często pełna humoru i zaskakującego zakończenia. W trakcie recytacji dzieci zabrały nas między innymi do zaczarowanego miasteczka, przedstawiły bosą osę, która szukała dla siebie pantofli i dziewczynkę wybierającą odpowiednie ubranie na przyjęcie. Wszystkim najbardziej podobał się aktorsko przedstawiony wiersz pt. ”Brat” w wykonaniu Leny Maraj. Aby dostać się do finału, należało przejść wcześniej eliminacje. Konkurs odbywał się w poszczególnych kategoriach wiekowych. O zajęcie wysokich miejsc walczyli uczniowie klas I, II i III. Równolegle z konkursem recytatorskim odbywał się konkurs plastyczny, w którym dzieci przedstawiły różnymi technikami swoją propozycję ilustracji do wybranego wiersza D. Gellner. Nagrodzone dzieci otrzymały kolorowe dyplomy, które zostały uroczyście wręczone na wspólnym apelu.
Listę nagrodzonych uczniów można przeczytać tutaj.

"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"
"Laureaci konkursu"

Przewiń w górę