Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie z policjantem

Opublikowano: środa, 04.05.2016
Autor: p. T. Wajs
Odsłon: 7200

Spotkanie z policjantem      W miesiącu kwietniu dzieci z grupy "Smerfy", "Biedronek" oraz "Krasnali" spotkały się z policjantem - tatą Oliwki. Spotkanie miało na celu utrwalenie zasad bezpiecznego poruszania się po drodze, uświadomienie konieczności jeżdżenia w foteliku z zapiętymi pasami, jak również uczulić dzieci na zachowywanie ostrożności w stosunku do osoby obcej dorosłej oraz jak zachować się spotykając agresywnego psa "pozycja żółwia". Dzieci zapoznały się z charakterem pracy policjanta wzbudzając zaufanie i pozytywny stosunek do policji. Poznały narzędzia pracy policjanta, do czego służą i w jakich sytuacjach się ich używa.Niektóre rekwizyty typu lizak drogowy, czapka, kamizelka dzieci mogły przymierzyć i dokładnie obejrzeć. Dzieci poznały telefony alarmowe, dowiedziały się jak reagować w odpowiednich sytuacjach.
Spotkanie upłynęło w serdecznej, miłej atmosferze a maluchy wyraziły w przyszłości chęć pracy w służbach mundurowych.​

Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem
Spotkanie z policjantem

Przewiń w górę