Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Dzień Dziecka w przedszkolu

Opublikowano: poniedziałek, 06.06.2016
Autor: p. B. Częczek-Serwińska
Odsłon: 5815

Bawimy się      1 czerwca w naszym przedszkolu obchodziliśmy radośnie "Dzień Dziecka". Ten wyjątkowy dzień spędziliśmy na placu przedszkolnym przystrojonym kolorowymi balonikami. Były życzenia dla wszystkich dzieci przekazane przez panią wicedyrektor Renatę Krzal. W ramach integracji z dziećmi młodszymi zostały zaproszone dzieci z najstarszej grupy żłobkowej "Słoneczka" wraz z paniami. Dzień był pełen atrakcji i niespodzianek. W miłej i sympatycznej atmosferze, przy pięknej pogodzie rozbrzmiewała wesoła muzyka, odbywały się wspólne zabawy muzyczne i ruchowe, tańce, kółeczka, wężyki przy ulubionych piosenkach dzieci. Przedszkolaki zapraszali młodszych kolegów ze żłobka do wspólnych zabaw. Panowała radosna i przyjemna atmosfera. Dzieci bawiły się wyśmienicie, malowały kolorową kredą na asfalcie. Robiliśmy pamiątkowe wspólne fotografie. Na zakończenie każde dziecko otrzymało drobny upominek i pieska zrobionego z balona. Na twarzach dzieci widniał uśmiech i zadowolenie, dzieci były szczęśliwe.

"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"
"Bawimy się"

Przewiń w górę