Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

W muzeum

Opublikowano: niedziela, 18.09.2016
Autor: p. J. Kilar
Odsłon: 6326

W muzeum      Dnia 14 września, w środę w ramach dni otwartych, klasy II c i II d wybrały się do Muzeum Podkarpackiego w Krośnie. Dzieci oglądały różne wystawy czasowe m.in. wyjątkową ekspozycję poświęconą militariom i sztuce japońskiej z polskich zbiorów prywatnych oraz Muzeów. Uczniowie zwiedzili również dział archeologiczny, historyczny i artystyczny. Brali czynny udział w zabawach na dziedzińcu i tańcu barokowym. Prezentowane zbiory w Muzeum ściśle związane są z historią i dziedzictwem kulturowym naszego regionu. stanowią idealne uzupełnienie lekcji historii, wiedzy o kulturze i społeczeństwie. Na zakończenie wycieczki, udaliśmy się na krośnieński rynek, gdzie dzieci zjadły pyszne lody.

"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"
"W muzeum"

Przewiń w górę