Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

11 listopada w przedszkolu

Opublikowano: czwartek, 17.11.2016
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 5829

Dzień Niepodległości

      W przeddzień Narodowego Święta Niepodległości najstarsze grupy przedszkolne przygotowały uroczystą akademię. Rangę świętowania podkreślały stroje galowe oraz wykonane przez dzieci flagi i kotyliony w barwach biało-czerwonych. Przedszkolna akademia rozpoczęła się od odśpiewania hymnu narodowego, po czym każda grupa przedszkolna przedstawiła swój wiersz i piosenkę. Znane od dawna słowa Kto ty jesteś? – Polak mały, „Dzisiaj wielka jest rocznica” lub „Mój dom to cała Polska” oddają patriotyczny charakter naszej akademii, wpisują się w radosny charakter święta, kształtując szacunek do symboli narodowych, miłość i przywiązanie do kraju ojczystego.

Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości
Dzień Niepodległości

Przewiń w górę