Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Antoś Kozubal powołany...!

Opublikowano: czwartek, 19.01.2017
Autor: p. D. Kozubal
Odsłon: 14186

01      Antek otrzymał powołanie na obóz selekcyjny Kadry Polski U13 organizowany przez Polski Związek Piłki Nożnej w ramach Zimowej Akademii Młodych Orłów, który rozpocznie się pod koniec stycznia w Bydgoszczy. To już drugie takie powołanie Antka z czego jesteśmy bardzo dumni. W Bydgoszczy Antek będzie miał możliwość trenowania pod okiem trenerów młodzieżowych Kadr Polski.

      Również w zimowym okresie przygotowawczym na zaproszenie z Wielkiej Brytanii Antek poleci do Cardiff na 10 dniowy obóz, by zbierać kolejne doświadczenia, tym razem z boisk brytyjskich.

Zobacz 1Zobacz 2

 

 

"Brawo Antoś"
"Brawo Antoś"
"Brawo Antoś"

Przewiń w górę