Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Na lodowisku

Opublikowano: wtorek, 04.04.2017
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 5452
Na lodowisku      Na zakończenie sezonu zimowego, ale już z początkiem wiosny, 29 marca uczniowie naszej szkoły pod pieką nauczycieli, wybrali się na lodowisko "Arena" w Sanoku. Zdążyliśmy w przysłowiowej ostatniej chwili, gdyż lodowisko, na którym organizowane są tzw. ślizgawki z dniem 3 kwietnia zawiesiło swoją działalność. Wiadomo - ciepło na dworze, a lód lubi chłodek. Po wypożyczeniu łyżew, chwilach męczarni, żeby je prawidłowo ubrać, nastąpił w końcu ten oczekiwany moment - pierwsze ślizgi. Początki trochę niepewne, ostrożne, ale już po upływie paru chwil, ślizgi zaczęły przynosić niekłamaną przyjemność. I tak przy dźwiękach muzyki, w wybornym towarzystwie, z uśmiechem na twarzy i dopisującym humorem upłynęło nam parę godzin. Kto nie był niech żałuje. Wszyscy uczniowie, a było ich aż 92, z przyjemnością poślizgałaby się dłużej. Obok wyjazdów na narty, łyżwy najprawdopodobniej też będą stałą pozycją w naszym terminarzu imprez szkolnych. Zapraszamy na kolejne wyjazdy.
 
 
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku
Na lodowisku

Przewiń w górę