Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Zajęcia z policjantem

Opublikowano: wtorek, 04.04.2017
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 5308
Zajęcia z policjantem      Jak w każdym roku szkolnym, również i dzisiaj w ramach współpracy z policją odbyły się w naszej szkole zajęcia profilaktyczne. St. asp. sztab. p.  Jerzy Barczentewicz tym razem rozmawiał z uczniami klas I-III na temat zagrożeń ze strony obcych ludzi, kontaktów z nimi, sposobu odmawiania im i właściwych zachowaniach w takich sytuacjach. Drugim równie ważnym, poruszanym tematem było zachowanie się dzieci w obliczy zagrożenia ze strony psa. Uczniowie dowiedzieli się jak zachowywać się gdy atakuje nas pies. W czasie spotkania uczniowie chętnie zabierali głos, pytając się naszego gościa o różne sprawy. Mieli też okazję podzielić się ze wszystkimi zebranymi swoimi spostrzeżeniami, obserwacjami czy nawet przeżyciami. To kolejna, ważna lekcja bezpieczeństwa.
 
 
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem
Zajęcia z policjantem

Przewiń w górę