Nadzieja Umiera Ostatnia...

Opublikowano: niedziela, 09.04.2017
Autor: p. I. Foremny
Odsłon: 4962
 
Pola Nadziei 2017      Po raz kolejny Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w corocznej kweście na rzecz Krośnieńskiego Hospicjum. Zarówno pogoda jak i darczyńcy dopisali. Dzieci, jak zawsze pokazały, że mają w sobie wiele empatii i współczucia dla innych. Uczniowie własnoręcznie wykonywali piękne żonkile – symbol nadziei. Wolontariusze zaangażowali się w kwestę pokazując tym samym, ze pomoc innym jest dla nich gestem spontanicznym i całkowicie bezinteresownym.
Dziękujemy za poświęcony czas i zaangażowanie: Kai Foremny, Paulinie Kozłowskiej, Martynie Marcinkowskiej, Martynie Węgrzyn, Klaudii Makoś, Wiktorii Kisiołek.
 
 
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017
Pola Nadziei 2017

Przewiń w górę