Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

IV SKF "Przyszła wiosna" - rozstrzygnięty

Opublikowano: wtorek, 09.05.2017
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 5050
IV SKF "Przyszła wiosna"      Od końca marca zainteresowani uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje fotograficzne uczestnicząc w szkolnym konkursie fotograficznym. Tym razem tematem prac konkursowych była wiosna, która wedle tytułu już przyszła. Niestety nie chciała zagościć na dłużej - na dworze nadal zimnica :( Mimo to uczestnikom konkursu udało się uchwycić w swoich kadrach piękne widoki stworzone przez tegoroczną wiosnę. Na konkurs wpłynęło 14 prac. Uczniowie klas IV-VI podczas poniedziałkowego głosowania zdecydowali, że najbardziej podobają im się kadry Julii Wanik (I miejsce), Martyny Węgrzyn (II miejsce) i Pauliny Kozłowskiej (III miejsce) Wyróżniono także prace: Julii Jagieło, Oli Finfy, Magdy Adamskiej i Mileny Kuck. Wręczenie nagród i dyplomów wkrótce. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, gratuluję ciekawych ujęć i  zachęcam do fotografowania i liczniejszego udziału w kolejnym, przyszłorocznym konkursie.

  
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"
"Przyszła wiosna"

Przewiń w górę