Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Spotkanie wielkanocne w przedszkolu

Opublikowano: środa, 10.05.2017
Autor: p. M. Pelczar
Odsłon: 4958
Spotkanie wielkanocne      Ważnym elementem wychowania patriotycznego i kulturowego jest zapoznanie dzieci ze zwyczajami i tradycjami polskimi. W naszym przedszkolu odbywa się wiele zajęć o tej tematyce. Niektóre święta i uroczystości są wyjątkowo ważne i godne podkreślenia. Do nich należy spotkanie z okazji Świąt Wielkanocnych. Jest ono przygotowane dla rodziców, zaproszonych gości i całej społeczności przedszkolnej. Dzieci z grupy „Smerfy” przebrane za bociany i żabki, dzielnie radziły sobie z emocjami podczas śpiewu i tańca przed liczną publicznością. Przedszkolaki z grupy „Krasnale” w strojach kwiatów, bocianów, pszczółek i niedźwiedzi, montażem słowno-muzycznym witały wiosnę. Grupa „Biedronek” w strojach kurcząt i zajęcy, prezentując inscenizację wielkanocną, wprowadziła wszystkich w nastój świąteczny. Wszystkie grupy z zaangażowaniem i radością śpiewały piosenki o baranku, kurczątkach, zajączku i pisankach. Myślę, że tym występem przedszkolaki wprowadziły widownię w radosny nastrój oczekiwania na Święta Wielkanocne.
 
 
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne
Spotkanie wielkanocne

Przewiń w górę