Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Przez ruch do zdrowia (2)

Opublikowano: wtorek, 13.06.2017
Autor: p. K. Tarkowska
Odsłon: 775
Po zmaganiach       Zbliżające się wakacje zachęcają nas do podsumowań także i tych sportowych. Jak co roku przedszkolaki z „Zielonego wzgórza” – wzięły udział wzmaganiach sportowych. Na początku maja drużyna piłkarska wywalczyła w pięknym stylu I miejsce w Międzyprzedszkolnym Turnieju Piłki Halowej. Nie minęło wiele dni, a drużyna przedszkolna stanęła do rywalizacji w XIII Międzyprzedszkolnej Olimpiadzie Sportowej „Przez ruch do zdrowia”. Zacięta rywalizacja i piękna postawa naszych małych sportowców pozwoliła nam się cieszyć z III miejsca. W skład obu drużyn wchodziły dzieci z najstarszych grup wiekowych. Drużynę piłkarską tworzyły dzieci z „Żaczków” i „Słonecznych”, natomiast w skład drużyny olimpijskiej wchodziły dzieci z „Żaczków”, „Nutek” i „Słonecznych”. Naszym wspaniałym zawodnikom, a szczególnie tegorocznym absolwentom życzymy wielu sukcesów nie tylko sportowych, ale już w barwach naszej szkoły.
 
 
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju
W trakcie turnieju

Przewiń w górę