Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

"Cudownych rodziców mam..."

Opublikowano: wtorek, 13.06.2017
Autor: p. A. Szwed
Odsłon: 4999

Dzień Mamy i Taty      9. czerwca zorganizowaliśmy klasowa uroczystość rodzinną – "Dzień Mamy i Taty". Przygotowaliśmy program artystyczny, który był podziękowaniem rodzicom za ich miłość, troskę i poświęcenie. Były momenty wzruszające i wesołe, nie zabrakło też dobrej zabawy. Mieliśmy okazję pokazać nasze talenty: taneczne, wokalne, recytatorskie oraz... poczucie humoru. Chyba się udało, bo dostaliśmy gromkie brawa! Podarowaliśmy rodzicom upominki wykonane własnoręcznie na lekcjach plastyki. Na koniec wszyscy zostali zaproszeni do wspólnej pamiątkowej fotografii.

 
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty
Dzień Mamy i Taty

Przewiń w górę