Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

„Jestem Patriotą”

Opublikowano: niedziela, 19.11.2017
Autor: opiekun SU p. I. Foremny
Odsłon: 4517
"Jestem Patriotą"      Aby uczcić 99 Rocznicę Odzyskania Przez Polskę Niepodległości, Samorząd Uczniowski wyszedł z inicjatywą do wszystkich uczniów naszej szkoły, aby i oni wyrazili swój patriotyzm i miłość do Ojczyzny. Klasy integrowały się podczas współpracy nad zaprojektowaniem plakatu patriotycznego. Hasła i wiersze, które miały pojawić się na pracach powinni byli wymyślić sami uczniowie. Z wszystkich prac zrobiliśmy piękną „biało-czerwoną” wystawę. Samorząd Uczniowski ogłosił swój pomysł jako konkurs, ale ze względu na taką różnorodność pomysłów i oryginalność haseł, jury w składzie: pani dyrektor Jadwiga Kasprzyk, plastyk - pani Anna Szwed, polonistka - pani Małgorzata Błaszczyk, pedagog i nauczyciel - pan Janusz Juszczyk oraz przewodnicząca samorządu uczniowskiego Zuzanna Środa, nie byli w stanie podjąć jednogłośnej decyzji i wyłonić zwycięzcy. Dlatego też bardzo gratulujemy wszystkim klasom, które przedstawiły w tej przyjemnej dla oka formie swoją Polskość, bo przyszłością naszej Ojczyzny my właśnie jesteśmy.
 
 
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"
"Jestem Patriotą"

Przewiń w górę