Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

V SKF "Świąteczne Krosno" - rozstrzygnięty

Opublikowano: wtorek, 20.02.2018
Autor: p. J. Juszczyk
Odsłon: 3606
Świąteczne Krosno      W okresie świąteczno-noworocznym zainteresowani uczniowie mogli rozwijać swoje zainteresowania i pasje fotograficzne uczestnicząc w V szkolnym konkursie fotograficznym. Tym razem tematem prac konkursowych było nasze miasto, w świątecznej krasie. Choć zimowa aura nie dopisała to uczestnikom konkursu udało się uchwycić w swoich kadrach piękno naszego świątecznego miasta, a właściwie Rynku. Na konkurs wpłynęło 12 prac. Uczniowie klas IV-VII podczas poniedziałkowego głosowania zdecydowali, że najbardziej podobają im się kadr Mai Urby (I miejsce - 42 głosy), Marcela Szweda (II miejsce - 32 głosy) i Aleksandra Niepokoja (III miejsce - 24 głosy). Wyróżniono także prace: Pauliny Kozłowskiej, Oliwii Rychlickiej, Zuzanny Münzberger-Gąbki i Konrada Zajdla. Wręczenie nagród i dyplomów wkrótce. Dziękuję wszystkim za udział w konkursie, gratuluję ciekawych ujęć i  zachęcam do fotografowania i liczniejszego udziału w kolejnym, przyszłorocznym konkursie.
 


 
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"
"Świąteczne Krosno"

Przewiń w górę