Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy przedszkolaków 2021/2022

Opublikowano: środa, 06.04.2022
Autor: Nauczyciele PM3
Odsłon: 556
 
sukces dzieci
Tegoroczne sukcesy
naszych przedszkolaków.
 
Gratulujemy
 
 
Sukcesy przedszkolne
 
Przedszkolak,
Lokata
KonkursPrzygotowujący,
Organizator
Smerfy
Julia Barabasz - I miejsce
Wiktoria Bobola- II miejsce
Hanna Sawicka - III miejsce
 
Biedronki
Lilianna Ukleja - I miejsce
Aleksandra Szetela - II miejsce
Daria Urbaniak - III miejsce
 
Krasnale
Wiktor Dudek - I miejsce
Milena Długosz - II miejsce
Zofia Jastrząb – III miejsce
 
Nutki
Zofia Jakubowicz - I miejsce
Antonina Rozenbajgier - II miejsce
Leon Kania- III miejsce
 
Słoneczni
Sebastian Gomułka- I miejsce
Hanna Wiatr-Tokarska - II miejsce
Zofia Chilik- III miejsce
 
Żaczki
Magdalena Karp - I miejsce
Franciszek Ficek- II miejsce
Aurelia Biszczanik- III miejsce
Przedszkolny Konkurs
Plastyczno-Techniczny
„Smacznie i zdrowo”

p. M. Wojtoń,
p. B. Częczek-Serwińska

Smerfy
Karol Bienia - I miejsce
Julia Barabasz - II miejsce
Elena Szelc-Woźniak - III miejsce
Laura Panocha - Wyróżnienie
 
Biedronki
Anna Kustroń - I miejsce
Karolina Zakrzewska
i Antonina Orzechowska - II miejsce
 
Krasnale
Alicja Kasprzyk
i Natalia Wróbel - I miejsce
Zofia Jastrząb - II miejsce
 
Nutki
Antonina Urbanek
i Oliwia Sowa - I miejsce
Jerzy Chorzępa - II miejsce
Ewa Janulewicz - III miejsce
Aleksandra Pyra - Wyróżnienie
 
Słoneczni
Zofia Chilik - I miejsce
Hanna Wiatr-Tokarska - II miejsce
Zofia Wnęk - III miejsce
 
Żaczki
Nina Zych - I miejsce
Wiktor Szetela
i Antoni Uziębło - II miejsce
Przedszkolny Konkurs Muzyczny
"Śpiewajmy Jezusowi" 
p. R. Krzal
p. M. Pelczar
p. M. Wojtoń 
 
Sukcesy poza przedszkolne
 
Przedszkolak,
Lokata
KonkursPrzygotowujący,
Organizator
Daria Urbaniak - I miejsce
Anna Kustroń - III miejsce
Patryk Szmyd - III miejsce
Konkurs Recytatorski
"Wiosenne Wierszowanki"
p. R. Krzal
p. M. Wojtoń
Kategoria: 3-4 latki
Juliusz Materniak - Wyróżnienie
 
Kategoria: 5-6 latki
Aleksandra Pyra - II miejsce
Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Wiosenne ptaki-cudaki"
 
Aleksandra Hajek - II miejsce Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Zima w szklanej kuli zamknięta"
p. A. Przybysz
Aleksandra Pyra - I miejsce Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
"Zimowe krajobrazy"
p. A. Przybysz
Marcel Suwaj - I miejsce
Hubert Czekański - II miejsce
 
Wiktoria Bobola – wyróżnienie
Elena Szelc – wyróżnienie
 

Michał Wiatr-Tokarski – Wyróżnienie

 Julia Kasza – Wyróżnienie

Laura Żurkiewicz – III miejsce
Julia Tomkiewicz – Wyróżnienie

Bartosz Froń – Wyróżnienie
Jakub Gonet – Wyróżnienie

Międzyprzedszkolny Konkurs
na „Bombkę Bożonarodzeniową”
 
p. A. Przybysz
p. W. Gałuszka
 
p. B. Częczek-Serwińska,
p. A. Moskal
 
p. R. Krzal
p. M. Wojtoń
 
p. M. Pelczar
 
p. N. Dachowska-Guzik
 
p. A. Mazur–Łysiak,
p. K. Guzik
 
 
 Leon Kania - I miejsce
Emilia Urbaniak - II miejsce
Aleksandra Hajek - Wyróżnienie
 
Sebastian Gomułka – III miejsce
Anastazja Wojtuń – Wyróżnienie
Zofia Wnęk – Wyróżnienie
 Międzyprzedszkolny Konkurs Plastyczny
na „Najpiękniejszą Kartkę Świąteczną”
 p. A. Przybysz
p. W. Gałuszka
 
p. N. Dachowska-Guzik



Przewiń w górę