Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2020/2021

Opublikowano: czwartek, 27.05.2021
Odsłon: 2202
Sukces cieszy!

Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
 Hania Hajek - I miejsce
Alicja Jakubowicz i Natalia Suwaj - 
II miejsce
Filip Bronka i Karol Osuch - III miejsce
Adam Bik,
Lena Jaworska,
Adam Kosiek,
Kinga Lepucka,
Szymon Niemczyk,
Urszula Wywiórska
Wyróznienie.
Konkursu biblioteczny
"Ilustracja do mojej ulubionej książki"
p. K. Frej-Zajdel
Angelina Nowak - I miejsce
Sara Bodkowska - II miejsce
Laura Ziobro - II miejsce
Zachary Salej - II miejsce
Zuzanna Wajda - III miejsce
Karolina Lorenc - III miejsce
Jakub Mikulski - Wyróżnienie
Piotr Nowosielski - Wyróżnienie  
 Szkolny Konkurs Kulinarny  p. B. Szwed
Oliwia Rychlicka - I miejsce
Julia Zajdel - II miejsce
Maja Żygłowicz - III miejsce 
Wyróżnienie:
Nikola Olszewska,
Daria Guzik,
Joachim Pelc,
Maja Tokarz,
Kaja Kubit.  
 Szkolny Konkurs Plastyczny
"Dynia Kreatywnie"
 p. A. Szwed
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Hanna Bacher - II miejsce Międzyszkolny Konkurs Piosenki Polskiej
"Cudze chwalicie swego nie znacie"
 
Zachary Salej - Finalista Przedmiotowy Konkurs z Języka angielskiego p. I. Foremny
Bartosz Słyś - Laureat Przedmiotowy Konkurs z Historii p. J. Oryszczak
Franciszek Guzik - Laureat
Maciej Konopka - Finalista
Przedmiotowy Konkurs z Chemii p. C. Kafel
Franciszek Guzik - Laureat I miejsca
Maciej Konopka - Laureat II miejsca
Zachary Salej - Laureat II miejsca
II Wojewódzki Konkurs Przyrodniczy (biologiczno-chemiczny)
im. Prof. Andrzeja Szeptyckiego:
p. M. Habrat
p. C. Kafel
Karolina Michalik - Laureatka III miejsca III Wojewódzki Konkurs Literacki Architektura w literaturze p. J. Teśniarz
Bartosz Słyś - Finalista
Milena Kuck - Finalistka
Roksana Żychowska - Finalistka
Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego p. J. Teśniarz
Jan Szyndlar - Wyróżnienie Ogólnopolski Konkurs
"Z ortografią na co dzień"
p. M. Gomułka-Wojtoń
Dominika Mierzyńska - Wyróżnienie
Jakub Łopuszański - Wyróżnienie
Bartosz Słyś - Wyróżnienie
Ogólnopolski Konkurs
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
p. J. Kilar
p. M. Gomułka-Wojtoń
p. J. Teśniarz 
Karina Brynecka - II miejsce
Kategoria: komiks
Międzynarodowy Konkurs Plastyczny dla Dzieci i Młodzieży
"Niedźwiedź Wojtek - żołnierz gen. Andersa"
p. A. Szwed
Joanna Zapora - II miejsce
Weronika Mierzyńska - Wyróżnienie
Kacper Karczmarczyk - Wyróżnienie
Wiktor Karczmarczyk - Wyróżnienie
Igor Wanik - Wyróżnienie
Maria Guzik - Wyróżnienie
Kategoria: prace plastyczne
 
Jakub Łopuszański - III miejsce
Kategoria: prace fotograficzne
VII Edycja Konkursu Plastycznego
"Filmowe inspiracje"
p. A. Szwed
Martyna Półchłopek - Nagroda
Oliwia Rychlicka - Nagroda
Hanna Sowa - Wyróżnienie
kategoria: Malarstwo
 
Oliwia Rychlicka - Nagroda
Martyna Półchłopek - Wyróżnienie
kategoria: rysunek
 Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Martwa natura - przedmioty interesujące" 
p. A. Szwed
Lena Maraj - Nagroda
Oliwia Rychlicka - Nagroda
III Edycja Konkursu Plastycznego
„Architektura Podkarpacia” 
p. A. Szwed
Bartosz Słyś - Wyróżnienie Powiatowy Konkurs na Projekt Graffiti
„LET’S LEARN” 
p. A. Szwed
Zuzanna Prugar - Laureatka
Dominika Guzik - Finalistka
Karolina Michalik - Finalistka
VI Powiatowy Konkurs Antyk - od słowa do dzieła p. J. Teśniarz
Franciszek Gradus - Laureat
Paweł Domagalski - Laureat
Bartosz Słyś - Laureat
Zachary Salej - Laureat
Szymon Paczosa - Finalista
Patryk Uliasz - Finalista
Magdalena Habrat - Finalistka
VIII Ogólnopolskie Dyktando Niepodległościowe
"Po polsku do historii"
p. J. Teśniarz
p. J. Sowińska
Julia Jakóbowska - 
Nagroda specjalna Stanisławy Bełch
Emilia Jakóbowska - Wyróżnienie
w kategorii klas 1-3
Milen Łątka - Wyróżnienie
w kategorii klas 1-3
Lena Maraj -
Nagroda specjalna Stanisławy Bełch
Igor Wanik - Wyróżnienie
w kategorii klas 4-6
Milena Kuck - Wyróżnienie
w kategorii klas 7-8
Wojewódzki Konkurs Literacki
"Podkarpacie zaklęte w poezji"
M. Błaszczyk
p. M. Najbar
J. Teśniarz
Lena Maraj - I miejsce Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Turniej jednego wiersza"
p. M. Błaszczyk
Roksana Żychowska -
I miejsce w kategorii proza,
II miejsce w kategorii poezja
Zuzanna Prugar -
III miejsce w kategorii poezja 
III Wojewódzki Konkurs Literacki
Wolność jest w nas.
Ku pamięci żołnierzy wyklętych 
p. J. Teśniarz 
Szymon Zych - I miejsce
kat. kl. I-III
Adam Nowak - Wyróżnienie
Jakub Łopuszański  - Wyróżnienie
kat. kl. IV-VIII
VII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
p. D. Barabasz
p. A, Szwed
Nikola Olszewska,
Maksymilian Nowak - 
Nagroda;
 
Igor Baran,
Maja Żygłowicz,
Amelia Barczyk,
Filip Kranc - 
Wyróżnienie
Konkurs Plastyczny "Dom moich marzeń"
w ramach X edycji Dnia Edukacji Architektonicznej
p. A. Szwed
 Franciszek Gradus,
Paweł Domagalski,
Szymon Paczosa,
Patryk Uliasz,
Magdalena Habarat,
Zachary Salej,
Bartosz Słyś.
 VIII Ogólnopolskie
Dyktando Niepodległościowe
„Po polsku do historii”
zakwalifikowani do finału wojewódzkiego
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz 
 Dominika Mierzyńska, 
Jakub Olszyk,
Antonina Prugar,
Malwina Domagalska,
Amelia Barczyk,
Jakub Łopuszański,
Jan Szyndlar,
Szymon Paczosa,
Bartosz Słyś,
Dominika Guzik,
Zuzanna Prugar,
Roksana Żychowska.
 Ogólnopolski Konkurs
„Z poprawną polszczyzną na co dzień”
zakwalifikowani do II etapu
p. J. Kilar
p. M. Najbar
p. M. Gomułka-Wojtoń
p. J. Teśniarz 
 Adam Bik,
Antonina Prugar,
Maja Marianna Jamka,
Cyryl Uberman,
Ignacy Zajdel,
Milena Łątka,
Jakub Łopuszański,
Jan Szyndlar.
 Ogólnopolski Konkurs
„Z ortografią na co dzień”
zakwalifikowani do II etapu
 p. M. Frączek
p. M. Najbar
p. M. Gomułka-Wojtoń
Milena Kuck,
Bartosz Słyś,
Roksana Żychowska.
Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego
zakwalifikowani do etapu rejonowego
p. J. Teśniarz
Zachary Salej Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego
zakwalifikowany do etapu rejonowego
p. I. Foremny 
Bartosz Słyś Przedmiotowy Konkurs z Historii
zakwalifikowany do etapu rejonowego
p. J. Oryszczak
Franciszek Guzik
Maciej Konopka
Przedmiotowy Konkurs z Chemii
zakwalifikowani do etapu rejonowego
p. C. Kafel
Jakub Jaźwiecki
Zachary Salej
Weronika Zajdel
Przedmiotowy Konkurs z Biologii
zakwalifikowani do etapu rejonowego
p. M. Habrat
p. C. Kafel
Przewiń w górę