Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2021/2022

Opublikowano: środa, 26.01.2022
Odsłon: 523
Sukces cieszy!

Tegoroczne sukcesy
naszych uczniów.
 
Gratulujemy
 
 
 
 
 
 
 
Sukcesy szkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
 Jakub Weron - Laureatka
Amelia Bobusia - Laureatka
Milena Wajda - Laureatka
Konkurs na okładkę ulubionej książki   p. K. Frej-Zajdel
p. R. Rachwał
 
Sukcesy pozaszkolne
 
Uczeń, LokataKonkursPrzygotowujący,
Organizator
Bartosz Słyś
laureat Konkursu Przedmiotowego z Język Polskiego
oraz finalista Konkursu Przedmiotowego z Chemii
 
Sebastian Pikul
laureat Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
 
Magdalena Habrat
finalistka Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
 
Szymon Rymar
finalista Konkursu Przedmiotowego z Języka Polskiego,
 
Maria Guzik
finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii,
 
Aleksandra Kustra
finalistka Konkursu Przedmiotowego z Biologii.
Kuratoryjne Konkursy Przedmiotowe
p. M. Habrat,
p. J. Teśniarz,
p. C. Kafel,
p. J. Sowińska
 Magdalena Habrat
Joanna Zapora
zakwalifikowane
do etapu rejonowego
 Konkurs Przedmiotowy
z Matematyki
 p. J. Zajdel
 Magdalena Habrat
Aleksandra Kustra
Bartosz Słyś
Szymon Rymar
zakwalifikowani
do etapu rejonowego
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Polskiego 
 p. J. Teśniarz
p. J. Sowińska
 Bartosz Słyś
 zakwalifikowany
do etapu rejonowego
Konkurs Przedmiotowy
z Chemii 
 p. C. Kafel
Szymon Rymar
 zakwalifikowany
do etapu rejonowego
Konkurs Przedmiotowy
z Historii 
p. J. Oryszczak 
Aleksandra Kustra
Sebastian Pikul
Maria Guzik
zakwalifikowani
do etapu rejonowego
Konkurs Przedmiotowy
z Biologii
p. M. Habrat
p. C. Kafel
Jagoda Staroń
zakwalifikowana
do etapu rejonowego
Konkurs Przedmiotowy
z Języka Hiszpańskiego
p. K. Albrycht-Błahut
Franciszek Gradus - Laureat
Bartosz Słyś - Laureat
IX Edycji Dyktanda Niepodległościowego
„Po Polsku do Historii”
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz
Nikola Olszewska - Wyróżnienie
kategoria solista
Hanna Sowa - Wyróżnienie
kategoria recytator
Chór Varia - Wyróżnienie
kategoria zespół
XVII Powiatowym Konkursie
Pieśni i Poezji Patriotycznej
p. J. Żółkoś
p. J. Sowińska
p. J. Teśniarz
Jan Szyndlar,
Jadwiga Tomaszewska,
Franciszek Gradus
Konkurs biblijny
zakwalifikowani do II etapu
p. I. Uliasz
Nikola Olszewska - I miejsce
Blanka Stelmach - III miejsce
Maja Żygłowicz - Wyróżnienie
VIII Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Ozdoba choinkowa"
p. A. Szwed
Przewiń w górę