Sukcesy uczniów 2007/2008

Opublikowano: sobota, 01.09.2007
Odsłon: 11644
Pozaszkolne sukcesy naszych uczniów.
Rok szkolny 2007/2008
 Uczeń Konkurs Miejsce Przygotowujący
 Robert Waliszewski
 Mistrz Języka Angielskiego  Klas II
 p. R.Gancarz
p.I.Foremny
 Katherine Fernandes
Jędrzej Habrat
 Klas III
 Kristen Fernandes
Paulina Wójcik
 Klas IV
 Nina Szczygieł
 Klas V
 Julia Habrat
 Klas VI
 Michał Cybulski
 Mistrz Przyrody  Klas IV
 p. B.Szwed
 Oliwia Fiałkowska
 Klas V
 jakub Cyparski
 Klas VI
 Mateusz Pham
Mistrz Informatyki  Szkolny p. J.Juszczyk
 Wiktor Lorens
Mistrz Matematyki  Klas IV
 p. G.Zajdel
 Natalia Pham
 Klas V
 Mateusz Pham
 Klas VI
 Marta Wójcik
 Mistrz Historii  Klas IV
  p. H.Sowa
 Agnieszka Tarkowska
 Klas V
 Jakub Cyparski
 Klas VI
 Natalia Pham
 Mistrz Wiedzy Mitologicznej Szkolny
 Agnieszka Tarkowska
 Natalia Rogoś
Mistrz Recytacji  Szkolny  p. J.Jajuga
 Klaudia Liwosz
 Mistrz Ortografii  Klas IV
 p. J.Jajuga
p. J.Teśniarz
 Agnieszka Tarkowska
 Klas V
 Julia Habrat
 Klas VI
 Joanna Klara
 Omnibus klasowy  Klasa Ia
 p. J.Kasprzyk
p. D.Barabasz
 Piotr Rzeźnik
 Klasa Ib
 p. M.Pietrasz
 Robert Waliszewski
 Klasa IIa
 p. M.Najbar
 Maria Michalska
 Klasa IIb
 p. M.Frączek
 Maciej Tarkowski
 Klasa IIIa
 p. M.Frydrych
 Katherine Fernandes
 Klasa IIIb
 p. B.Niedziala
 Marta Wójcik
 Omnibus Humanistyczny 2008
(miejsca w województwie)
IV miejsce
II lokata
 p. J.Jajuga
 Karolina Mięsowicz
 III miejsce
II lokata
 Natalia Pham
 XV miejsce
 Agnieszka Tarkowska
 XV miejsce
 p. J.Teśniarz
 Julia Habrat
 II miejsce
III lokata
  p. J.Jajuga
 Mateusz Pham
 V miejsce
III lokata
 Natalia Płaza
 V miejsce
III lokata
 Kinga Kępa
 Ogólnopolski Konkurs "Ekoplaneta"  III miejsce
w województwie
 p.B.Szwed
 Anna Płoszczyca
 Wynik
Bardzo dobry
 Katherine Fernandes
 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Albus 2008"
z Języka Angielskiego
Laureatka
I miejsce
 p. R.Gancarz
p. I.Foremny
 Kristen Fernandes
Laureatka
III miejsce
 Joanna Wajda
Laureatka
 VII miejsce
 Marcin Łukaszewski
Laureat
IX miejsce
 Marta Wójcik
Wyróżnienie
 XIII miejsce
 Kamila Haligowska
 XVII miejsce
 Wiktor Lorens
XIX miejsce
 Natalia Pham
Laureatka
 IX miejsce
 Katarzyna Dubiel
Wyróżnienie
 XIII miejsce
 Nina Szczygieł
Wyróżnienie
 XV miejsce
 Marcin Wajda
 XVII miejsce
 Mikołaj Chudy
 XVIII miejsce
 Dariusz Kumor
 XIX miejsce
 Julia Habrat
Laureatka
III miejsce
 Anna Płoszczyca
Laureatka
 III miejsce
 Mateusz Pham
Laureat
 VII miejsce
 Michał Grabowski
Wyróżnienie
 XIII miejsce
 Jakub Cyparski
 XVII miejsce
 Natalia Płaza
 XVII miejsce
 Daniel Półchłopek
 XVII miejsce
 Anna Zacharjasz
 XVII miejsce
 Kamila Haligowska

 Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Albus 2008"
z Języka Polskiego


Laureatka
VII miejsce
 p. J.Teśniarz
 p. J.Jajuga
 Agnieszka Tarkowska  Wyróżnienie
XIII miejsce
 Paulina Wójcik  Wyróżnienie
XV miejsca
 Natalia Pham
Wyróżnienie
XV miejsce
 Karolina Mięsowicz  XVII miejsce
Kamila Wojczekowska  XVII miejsce
 Renata Zywar  XVIII miejsce
 Urszula Kaczmarska  XIX miejsce
 Katarzyna Dubiel
 XIX miejsce
 Izabela Liput  XVII miejsce
 Julia Habrat
Wyróźnienie
XV miejsce
 Mateusz Pham
 XIX miejsce
 Natalia Płaza
 XIX miejsce
Piotr Rzeźnik
 Kangur Matematyczny
i Kangurek
edycja 2008
 wynik
Bardzo dobry
 p. D.Barabasz
p. J.Kasprzyk
p. M.Pietrasz
Katarzyna Klara
Janusz Słupek
 Wyróżnienie  p. B.Niedziela
Remigiusz Najbar
Mateusz Turowski
 p. M.Frydrych
Mateusz Pham
 P.G.Zajdel
 Agnieszka Tarkowska
 IV Wojewódzki Konkurs Literacka
"Moje spotkania z przyrodą"
 Wyróżnienie  p. J.Teśniarz
 Katarzyna Hodczak
Kamila Wojczekowska
 Agnieszka Tarkowska
Konkurs Literacki
"Opowieści niedokończone -Dzok: legenda psiej wierności"
Wyróżnienie
 Kinga Kępa
 IV Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Moje spotkania  z przyrodą"
 Laureatki  p. A.Szwed
 Kristen Fernandes
 Natalia Pham
 Karol Wanat
Turniej Piłki Nożnej z okazji
80-lecia Klubu Karpaty Krosno
II niejsce
 p. M.Maculski
 Konrad Frydrych
 Jacek Rydzyk
 Mateusz Herka
 Mateusz Pham
 Mateusz Węklar
 Tobiasz Habrat
 Patryk Blecharz
 Rejonowy Turniej
o Puchar Tumbarku
I miejsce
 Mateusz Turowski
 Wiktor Wanat
 Szymon Pikul
 Krystian Rudawski
 Piotr Mazur
 Adrian Kudła
 Ewelina Blecharz
 Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Marka Wielgusa


 II miejsce
 p. D.Barabasz
p. R.Krukierek
 Daria Pacak
 Monika Grzybała
 Karolina Turowska
Agnieszka Kaczmarska
 Paulina Wójcik
 Julia Kolanko
 Natalia Juraszek
 Jacek Rydzyk
 Turniej Piłki Nożnej
Drużyn Mieszanych
 III miejsce
 p. M.Maculski
 Marcin Juszczyk
 Daria Pacak
 Mateusz Herka
 Marcin Wajda
 Maciej Jarosiewicz
 Maciej Wajda
 Jan Drobek
 Monika Grzybała
 Drużynowy
Turniej Lekkoatletyczny Dziewcząt
 II miejsce
 p. D.Barabasz
 Daria Pacak
 Gabriela Tomkiewicz
 Patrycja Oberc
 Mateusz Turowski
 Drużynowy
Turniej Lekkoatletyczny Chłopców
 III miejsce
p. D.Barabasz
p. R.Krukierek
p. M.Maculski
 Adrian Kudła
 Krystian Rudawski
 Paweł Meier
 Michał Bienia
 Stanisław Stachyrak
 Ola Zawisza
 Turniej "Baw się razem z nami" I miejsce
awans do finału rejonowego
p. M.Maculski
p. R.Krukierek
 Ewelina Blecharz
 Patrycja Jagiełło
 Marcelina Płaza
Agnieszka Kaczmarska
Patryk Blecharz 
 Mateusz Turowski
 Wiktow Wanat
 Krystian Rudawski
 Adrian Kudła
 Konrad Frydrych
 Turniej Piłki Nożnej
Coca-Cola Cup
 III miejsce  p. M.Maculski
 Robert Rydzyk
 Mateusz Węklar
 Mateusz Pham
 Jacek Rydzyk
 Mateusz Pham
Indywidualne Wojewódzkie
Mistrzostwa w Szachach
Szkół Podstawowych
 I miejsce  
Klasa VIa   I Międzyszkolny Konkurs Matematyczno-Przyrodniczy  I miejsce  p. G.Zajdel
p. B.Szwed
 Agnieszka Tarkowska
 Międzyszkolny Konkurs
"Znawcy Mitycznego Świata"
 I miejsce
p. H.Sowa
p. J.Jajuga
p. J.Teśniarz
 Natalia Pham
  Natalia Płaza
Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Na tropie
współczesnej poezji"
 Wyróżnienie   p. J.Jajuga
 Ogólnopolski
Konkurs Humanistyczny
"Omnibus 2008"
(miejsce w województwie)
 V miejsce
 Julia Habrat
 II miejsce
 Mateusz Pham
 V miejsce
 Karolina Mięsowicz
 III miejsce
 Marta Wójcik
 IV miejsce
 Natalia Pham
 XII miejsce
 Julia Habrat
Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Najpiękniejsze
zakątki mojego miasta"
III miejsce p. J.Jajuga
p. H.Sowa
 Natalia Płaza
 Międzyszkolny
Konkurs Wiedzy o Krośnie
"Krosno moje miasto"
I miejsce  p. H.Sowa
 Julia Habrat
II miejsce
 Marta Wójcik
 Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
"Tęcza"
 Wyróżnienie  p. A.Szwed
 Magdalena Moskal
  Wyróżnienie
Daria Pacak
Jan Drobek
Marcin Juszczyk
Marcin Wajda
Maciej Wajda
Maciej Jarosiewicz
Tobiasz Habrat
Dariusz Kumor
Mikołaj Chudy
Mateusz Herka
 Turniej Piłki Nożnej
"Mleczny Start"
III miejsce
(awans do finału wojewódzkiego)
 
p. M.Maculski
Mateusz Pham
Konrad Frydrych
Mateusz Węklar
Robert Rydzyk
Karol Wanat
Jakub Lorens
 Turniej Piłki Nożnej
Coca-Cola Cup
III miejsce
 Drużyna szkolna
Turniej Rekreacyjno-Sportowy
Miasta Krosna
II miejsce
p. J.Zajdel
p. R.Krukierek
p. D.Barabasz
p. M.Maculski
 Mateusz Pham
 Ogólnopolski Konkurs
"Świadomy Europejczyk"
VII miejsce
 p. H.Sowa
 Natalia Pham
 XIV miejsce
 Maciej Maciejczyk
 XVI miejsce
 Patryk Jagiełło
 XVII miejsce
 Izabela Liput
 XVIII miejsce
 Rafał Kocyłowski
 XIX miejsce
 Agnieszka Tarkowska
Olimpiada Papieska Wyróżnienie
w kategorii "Poezja własna"
 p. J.Teśniarz
 Agnieszka Kaczmarska
 Omnibus Humanistyczny
Jersz
 II miejsce
(w województwie)
p. B.Niedziela
 Maciej Tarkowski
Międzyszkolny
Konkurs Pięknego Czytania
 III miejsce  p. M.Frydrych
Międzyszkolny Konkurs
"Czytam, bo lubię" - Wiosna
 II miejsce
 Barbara Szopa
Wyróżnienie p. B.Niedziela
Kristen Fernandes
 Ogólnopolski Konkurs
Języka Angielskiego
"Mix 2008"
(miejsca w kraju)
 II miejsce
 p. R.Gancarz
p. I.Foremny
Katherine Fernandes
 IV miejsce
Marcin Łukaszewski
 XIV miejsce
Natalia Pham
 XV miejsce
Mateusz Pham   XII miejsce
 Aleksandra Zawisza
Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Krosno moje miasto"
Wyróżnienie
p. M.Frydrych
 Aleksandra Chudy
Międzyszkolny Konkurs
Piosenki Angielskiej
Wyróżnienie
p. I.Foremny
 Nikola Pacak
 IV Konkurs Plastyczny
"Palma Wielkanocna 2008"
II miejsce  p. A.Szwed
 Dominika Kępa
 Anna Płoszczyca
 Anna Chodorowska
 Anna Zacharjasz
 Ola Wrzask
 Maciej Maciejczyk
 Mateusz Pham
Matematyczne Mistrzostwa Polski
 Dzieci i Młodzieży
"Kwadratura koła"
(miejsca w województwie)
I miejsce   p. G.Zajdel
 Karolina Mięsowicz
III miejsce
p. J.Zajdel 
 Remigiusz Najbar
 V miejsce  p. B.Niedziela
 Dominika Woźniak
 V miejsce
 Katherine Fernandes
 V miejsce
 Mateusz Węklar  X miejsce   p. G.Zajdel
 Wiktor Lorens
 XI miejsce
 Barbara Szopa
 XIII miejsce p. B.Niedziela
 Agnieszka Kaczmarska
 XVII miejsce
Mateusz Pham  Turniej Piłki Nożnej
o Puchar Dyrektora Gimnajum Nr 1
III miejsce  p. M.Maculski 
 Jan Drobek
 Konrad Frydrych
 Robert Rydzyk
 Karol Wanat
 MateuszWęklar
 Jakub Lorens
 Łukasz Łajdanowicz
 Patrycja Czechowicz
Drużynowe Zawody
Tenisa Stołowego 
III miejsce 
 Jagoda Makiel
 Natalia Pham
 Emilia Hejnar
 Konkurs Recytatorski
"Wielkanocne rymowanki"
 Laureatka  p. M.Pietrasz
 Patryk Krupa
 Wyróżnienie
 Izabela Makiel
 Julia Habra
 Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze o miłości"
 II miejsce
  p. J.Jajuga
 Natalia Płaza
 III miejsce
 Agnieszka Tarkowska
 Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Bajka o Przyjaźni"
 Laureatki  p. J.Teśniarz
 Julia Habrat   p. J.Jajuga
 Mateusz Herka
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Rysuję jak Jan Marcin Szancer"
 Laureaci  p. A.Szwed
 Karolina Wajda
 Kristen Fernandes
 Kinga Kępa
 Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Stroik Wielkanocny"
Zobacz
I miejsce 
 Jakub Cyparski
 Interdyscyplinarny Konkurs
Matematyczno-Przyrodniczy
 Finalista  p. B.Szwed
p. J.Zajdel
 Agnieszka Kaczmarska  Ogólnopolski Konkurs
Matematyczny "Sezam 2007"
 XIX miejsce
(w kraju)
p. A.Niedziela 
 Julia Habrat
  Interdyscyplinarny Konkurs
Humanistyczny
Laureatka
 p. H.Sowa
p. J.Jajuga
 Natalia Płaza
 Finalistka
 Julia Habrat
Interdyscyplinarny Konkurs
Języka Angielskiego
Laureaci  p. R.Gancarz
 Jakub Cyparski
 Julia Habrat
 Międzyszkolny Konkurs
"Olimpiada Humanistyczna"
Zobacz
 II miejsce  p. H.Sowa
p. J.Jajuga
 Natalia Płaza
 Anna Zacharjasz
 Nikola Pacak
 Natalia Pham
 Alana Jurczak
 Julia Habrat
 Ogólnopolski Konkurs
Alfik Humanistyczny
 II lokata
 p. J.Jajuga
 Gabriela Krupa
 II lokata
 Aleksandra Pelczar
 II lokata
 p. J.Teśniarz
 Karolina Mięsowicz
 Ogólnopolski Konkurs
Języka Polskiego
"Multitest"
(miejsca w kraju)
 XIII miejsce  p. J.Jajuga
 Paulina Wójcik
 XIII miejsce
 Marta Wójcik
 XIV miejsce
 Kristen Fernandes
 XV miejsce
 Agnieszka Tarkowska  XVII miejsce  p. J.Teśniarz
Hubert Płutniak  XVIII miejsce   p. J.Jajuga
  Wiktor Lorens
 XX miejsce  p. R.Rachwał
 Katherine Fernandes
Ogólnopolski Konkurs
Języka Angielskiego
"Sezam"
(miejsca w kraju)
 V miejsce  p. I.Foremny
 Kristen Fernandes
 XII miejsce  p. R.Gancarz
 Julia Habrat
 XII miejsce
 Karolina Mięsowicz  Ogólnopolski Konkurs
Przedmiotowy EDI
Matematyka
(miejsce w kraju)
 I miejsce  p. J.Zajdel
 Marcin Łukaszewski  IV miejsce p. G.Zajdel
 Marta Wójcik  V miejsce p. J.Zajdel
 Monika Grzybała  VII miejsce
Hubert Płutniak
 VII miejsce
 Paulina Wójcik  VII miejsce p. G.Zajdel
 Kristen Fernandes  VIII miejsce  
 Wiktor Lorens  VIII miejsce  p. G.Zajdel
 Przemysław Kwilosz  IX miejsce p. J.Zajdel
 Joanna Wajda  XI miejsce
 Kamila Haligowska  XIII miejsce  p. G.Zajdel
 Natalia Kozubal  XIII miejsce  p. J.Zajdel
 Jakub Święciński  XIV miejsce
 Szymon Fugas  XV miejsce  p. G.Zajdel
 Jakub Habrat  XV miejsce p. J.Zajdel
 Urszula Kaczmarska  XV miejsce
 Gabriela Krupa  XV miejsce
 Gabriela Tomkiewicz  XVI miejsce  p. G.Zajdel
 Radosław Kielar  XIX miejsce  p. J.Zajdel
 Maciej Rachwał  XX miejsce
 Mateusz Pham  III miejsce  p. G.Zajdel
 Paweł Zubek  XIV miejsce  p. J.Zajdel
 Michał Grabowski   XVIII miejsce  p. G.Zajdel 
 Mateusz Węklar  XIX miejsce
 Maciej Tarkowski
 Ogólnopolski Konkurs
Alfik Matematyczny
XI miejsce
w województwie
 p. M.Frydrych
 Remigiusz Najbar
XI miejsce
w województwie 
 p. B.Niedziela
 Michał Bączar
 XVIII miejsce
w województwie
 Marta Wójcik
 II miejsce w kraju
p. J.Zajdel 
 Joanna Wajda
  III miejsce w kraju
 Mateusz Pham
I miejsce w kraju p. G.Zajdel 
 Dominika Kępa
 II miejsce w kraju
 Jakub Cyparski
 III miejsce w kraju  p. J.Zajdel
 Drużyna chłopców
Rejonowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w Piłce ręcznej
 I miejsce   p. M.Maculski
 Drużyna chłopców Rejonowe Igrzyska
Młodzieży Szkolnej
w Piłce siatkowej
 I miejsce
 Wiktor Lorens
 Ogólnopolska Olimpiada
Olimpus
sesja jesienna
 XIII miejsce
matematyka
p. G.Zajdej
p. J.Zajdel
 Karolina Mięsowicz
 XIX miejsce
matematyka
 Marta Wójcik
 XIX miejsce
matematyka
 Mateusz Pham
 III miejsce
matematyka
 Jakub Cyparski
 XIX miejsce
matematyka
 Izabela Makiel
 Konkurs recytatorski
"Wiersze spod choinki"
  I miejsce  p. M.Pietrasz
 Emilia Hejnar
  II miejsce
 Zuzanna Pyrka
  III miejsce
 Izabela Kolanko
 Konkurs plastyczny
"Bajkowe święta"
 Praca nagrodzona
p. M.Najbar
p. M.Pietrasz
 Emilia Hejnar
  Praca nagrodzona
Katherin Fernandes  Ogólnopolski
Konkurs Przedmiotowy
Multitest 2007
Laureatka,
III miejsce

j. angielski
p. I.Foremny 
Kristen Fernandes  Laureatka,
VIII miejsce

j. angielski 
 p. R.Gancarz
Katarzyna Dubiel   Wyróżnienie,
XV miejsce

j. angielski 
Mateusz Phan   Wyróżnienie,
XI miejsce

j. angielski
 Jakub Cyparski
 Wyróżnienie,
XII miejsce

j. angielski
 Michał Grabowski
 Wyróżnienie,
XV miejsce

j. angielski
 Anna Płoszczyca
Wyróżnienie,
XV miejsce

j. angielski
 Karolina Mięsowicz
 Wyróżnienie,
XIII miejsce

j. polski
p. J.Jajuga 
Paulina Wójcik
 Wyróżnienie,
XIII miejsce

j. polski
 p. R.Rachwał
Marta Wójcik   Wyróżnienie,
XIV miejsce

j. polski
 p. J.Jajuga
 Kristen Fernandes
 Wyróżnienie,
XV miejsce

j. polski
Wiktor Lorens   Laureat,
IX miejsce

matematyka
p. G.Zajdel 
 Gabriela Tomkiewicz
 Laureatka,
X miejsce

matematyka
Mateusz Pham   Laureat,
IV miejsce

matematyka
 Jakub Cyparski
 Laureat,
XV miejsce

matematyka
p. J.Zajdel 
 Kamila Haligowska
"Mikołajkowy zawrót głowy"
konkurs plastyczny
  I miejsce  p. A.Szwed
 Julia Gancarz
" Zanim sięgniesz pomyśl"
konkurs plastyczny
 III miejsce p. M.Klein 
 Aleksandra Kurowska
 Wyróżnienie
 Chór "Wiolinek"
 IV Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
 I miejsce
p. M.Golenia 
 Kamila Wojczekowska
 II miejsce
(w kat. solista)
 Anna Płoszczyca  III miejsce
(w kat. recytacja)
p. J.Jajuga 
 Julita Krężałek
"Mistrz pięknego czytania
klas II"
 I miejsce
 p. M.Najbar
 Robert Waliszewski
 Wyróżnienie
 Julia Habrat  Interdyscyplinarny Konkurs
Humanistyczny
  Zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
p. H.Sowa
p. J.Jajuga
 Natalia Płaza
 Klaudia Chemicz
 Interdyscyplinarny Konkurs
Matematyczno-Przyrodniczy
 Zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
p. B.Szwed
p. G.Zajdel
p. J.Zajdel
 Jakub Cyparski
 Mateusz Pham
 Julia Habrat
 
 Interdyscyplinarny Konkurs
 
Języka Angielskiego
 Zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
p. R.Gancarz
 Anna Płoszczyca
 Natalia Płaza
 Jakub Cyparski
 Michał Grabowski
 Mateusz Pham
 Paweł Trusz
Konkurs plastyczny
"Pamiątka z wakacji"
 I miejsce p. M.Pietrasz
 Ewelina Guzik Wyróżnienie
 Daria Pacak
Indywidualne Biegi Przełajowe
Awans do Finału Wojewódzkiego
w Kolbuszowej
 I miejsce  p. D.Barabasz
p. M.Maculski
 Monika Grzybała
 IV miejsce
 Marcelina Płaza
 II miejsce
 Nikola Pacak
Indywidualne Mistrzostwa SZS
w Lekkiej atletyce
Awans do Finału
Wojewódzkiego w Rzeszowie
 II miejsce
(bieg na 60m)
p. J.Zajdel
p. M.Maculski
 Patryk Jagiełło
 II miejsce
(bieg na 60m)
 Natalia Płaza
 II miejsce
(bieg na 600m)
 Miłosz Wójtowicz
 IV miejsce
(rzut p. palantową)
 Drużyna dziewcząt
Turniej Piłki Siatkowej
z Okazji Święta Niepodległości 
  I miejsce  p. J.Zajdel
 Drużyna chłopców
  I miejsce  p. M.Maculski
Mateusz Pham,
Natalia Pham,
Dariusz Kumor,
Jakub Lorens,
Paweł Zubek
Drużynowe Zawody Szachowe  I miejsce
Rejonowe Zawody Szachowe   III miejsce
 Oliwia Fiałkiewicz  Konkurs Wiedzy
o Polskim Towarzystwie
Schronisk Młodzieżowych
  II miejsce  p. B.Szwed
Oliwia Fiałkiewicz,
Róża Pietrzkiewicz,
Kamila Wojczekowska,
Nina Szczygieł
Konkurs Piosenki
Turystycznej
 I miejsce
Przewiń w górę