Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2000/2001

Opublikowano: środa, 01.03.2006
Odsłon: 4231

 

Uczeń Nazwa konkursu, etap Miejsce/laureat Przygotowujący

Krzysztof Wajda

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny 
"Kangur 2001"

IX miejsce w kraju

p. Marzena Pietrasz

Dorota Kłopot

Ogólnopolski Konkurs Matematyczny 
"Kangur 2001"

LXXVII miejsce w kraju

p. Janina Nowak

Mateusz Wójtowicz

Ogólnopolski Konkurs 
Języka Angielskiego "Talent 2001"

LVIII miejsce w kraju

p. Renata Gancarz

Nicole Stępień

Ogólnopolski Konkurs 
Języka Angielskiego "Talent 2001"

LXIV miejsce w kraju

Magdalena Krzal

Ogólnopolski Konkurs 
Języka Angielskiego "Talent 2001"

LXV miejsce w kraju

Dorota Kłopot

Ogólnopolski Konkurs 
Języka Angielskiego "Talent 2001"

LXXV miejsce w kraju

Paweł Gromadzki

Konkurs recytatorski
etap wojewódzki

Finalista

p. Anna Gonet

Uczniowie szkoły

Konkurs 
"Dziś oszczędzam w SKO
jutro w PKO"
etap miejski

V miejsce

p. Barbara Sobolweska

Uczniowie szkoły

Konkurs plastyczny 
"Park jesienią"    

nagrody i wyróżnienia

nauczyciele 
nauczania zintegrowanego 
i plastyki

Konkurs plastyczny 
"Moja rodzina - moje miasto

Konkurs plastyczny  
"Kartka świąteczna"

Konkurs plastyczny 
"Na tropach wiosny"

Konkurs plastyczny 
"Moja mama i ja"

Konkurs plastyczny 
"Oszczędzamy w SKO"

Konkurs plastyczny 
"Rola i zadania PCK w oczach dziecka"

Uczniowie szkoły

Konkurs recytatorski
"Jan Brzechwa - poeta dziecięcej radości"

nagrody i wyróżnienia

nauczyciele 
nauczania zintegrowanego 
i języka polskiego

Konkurs recytatorski
"Pada śnieg, prószy śnieg"

Konkurs recytatorski
"Pisane dzieciom NOP"

Uczniowie szkoły

Konkurs literacki
"Moja ulica, mój dom, moje miasto"

nagrody i wyróżnienia

p. Barbara Półtorak
Anna Gonet

Konkurs literacki
"Dajmy dzieciom radość i słońce"

Konkurs literacki
"Moja mała Ojczyzna"

Szkolny zespół teatralny

Wystawienie sztuki "Bal u króla Lula"

p. Barbara Półtorak

Szkolny zespół taneczny

Prezentacja tańców nowoczesnych podczas 
I Przeglądu Twórczości Artystycznej 
Szkół Podstawowych i Gimnazjów

p. Małgorzata Maczuga

Uczniowie szkoły

Wystawienie "Jasełek" 
w kościele parafialnym p.w. Św. Wojciecha i M.B. Częstochowskiej

p. Maria Klonowska
p. Renata Rachwał
p. Janusz Juszczyk

Michał Matelowski

Powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne

II miejsce w skoku w dal

p. Stanisław Pelczar

Jacek Kozdrój

Powiatowe Igrzyska Lekkoatletyczne

III miejsce w biegu na 60 m

Drużyna chłopców

Okręgowe Zawody Piłki Siatkowej

II miejsce

Drużyna dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży 
w Trójboju Lekkoatletycznym

III miejsce

p. Barbara Sobolewska

Drużyna dziewcząt

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Czwórboju Lekkoatletycznym

IV miejsce

 

 

Przewiń w górę