Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2001/2002

Opublikowano: środa, 01.03.2006
Odsłon: 4792

 

Uczeń Nazwa konkursu, etap Miejsce/laureat Przygotowujący

Uczniowie szkoły

Konkurs 
"Dziś oszczędzam w SKO jutro w PKO"

I miejsce

p. Barbara Sobolewska

Turniej rekreacyjny 
"Baw się razem z nami"
etap powiatowy

III miejsce

p. Barbara Sobolewska
p. Stanisław Pelczar

Powiatowe Igrzyska Młodzieży w Czwórboju Lekkoatletycznym

IV  miejsce

Zespół tańca nowoczesnego

Zakwalifikowanie się do konkursu finałowego w II Przeglądzie Twórczości Artystycznej Szkół Podstawowych i Gimnazjów

p. Małgorzata Maczuga

Zespół flażoletów

p. Marta Frączek
p. Marzena Pietrasz

Olga Szepelak

Szkolny konkurs recytatorki
kategoria klas I-III

I miejsce

p. Marta Frączek

Bartosz Mięsowicz

wyróżnienie

p. Marzena Pietrasz

Anna Bogacz

wyróżnienie

p. Małgorzata Frydrych

Wojciech Wilk

wyróżnienie

p. Marta Frączek

Rafał Tomkiewicz

Szkolny konkurs recytatorki
kategoria klas IV-VI

I miejsce

p. Barbara Półtorak

Krzyszof Mięsowicz

wyróżnienie

Łukasz Białas

wyróżnienie

Paulina Soboń

wyróżnienie

Anna Gonet

Adrian Szybka

Omnibus klasy Ia

Anna Faber

Karolina WoŸniak

Omnibus klasy Ib

p. Marzena Pietrasz

Damian Kasza

Omnibus klasy IIa

p. Iwona Kozłowska

Anna Antoniuk

Omnibus klasy IIb

p. Marta Frączek

Jakub Siwiec

Omnibus klasy IIIa

p. Małgorzata Frydrych

Remigiusz Krężałek

Omnibus klasy IIIb

p. Renata Krukierek

Wojciech Biduœ

Mistrz Wiedzy Mitologicznej

p. Halina Sowa

Jakub Zwoliński

Mistrz Ortografii klas IV

Anna Gonet

Damian Kilar

Mistrz Ortografii klas V

p. Barbara Półtorak

Agnieszka Golenia

Mistrz Ortografii klas VI

Anna Gonet

Justyna Bączar

Mistrz Języka Angielskiego klas IV

p. Renata Gancarz

Mateusz Wójtowicz 

Mistrz Języka Angielskiego klas V

Krzysztof Mięsowicz

Katarzyna Sebasjańska

Mistrz Języka Angielskiego klas VI

Paulina Godzisz

Mistrz Matematyki klas IV

p. Aleksandra Szelc

Damian Kilar

Mistrz Matematyki klas V

p. Janina Nowak

Krzysztof Mięsowicz

Kamil Chemicz

Mistrz Matematyki klas VI

p. Aleksandra Szelc

Michał Niemczyk

p. Janina Nowak

Damian Kilar

Mistrz Przyrody klas V

p. Beata Szwed

Aleksandra Pietrasz

Mistrz Przyrody klas VI

Uczniowie klasy VIa

Zewnętrzny sprawdzian kompetencji

średni wynik na ucznia
30,0 pkt. / 40 pkt. możliwych do zdobycia 

nauczyciele szkoły

Uczniowie klasy VIb

Zewnętrzny sprawdzian kompetencji

średni wynik na ucznia
32,08 pkt. / 40 pkt. możliwych do zdobycia. Jest to wynik wyższy niż w gminie, powiecie (31,8) 
i województwie (29,63)

 

 

Przewiń w górę