Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2012/2013

Opublikowano: wtorek, 30.11.1999
Autor: Nauczyciele SP8
Odsłon: 8410
Sukces cieszy! Kolejne szkolne i pozaszkolne
sukcesy naszych uczniów.  
Gratulujemy


Rok szkolny 2012/2013

Sukcesy szkolne

Uczeń Konkurs Miejsce Przygotowujący
Joanna Klara Szkolny Konkurs
na Mistrza Przedmiotu,
Ortografii i Sportu 
Mistrz Matematyki klas VI  p. I. Foremny,
p. R. Gancarz,
p. J. Jajuga,
p. H. Sowa,
p. B. Szwed,
p. J. Teśniarz
p. G. Zajdel,
p. J. Zajdel,
p. M. Maculski 
Katarzyna Klara Mistrz Matematyki klas VI 
Piotr Rzeźnik Mistrz Matematyki klas VI 
 Aleksandra Jucha Mistrz Matematyki klas V 
Magdalena Słaby   Mistrz Matematyki klas IV
 Małgorzata Mróz Mistrz Ortografii klas IV
Aleksandra Jucha   Mistrz Ortografii klas V
Weronika Sterkowiec   Mistrz Ortografii klas VI
 Eliza Jędrzejewska Mistrz Historii klas IV 
 Dominika Wyszyńska  Mistrz Historii klas IV
 Aleksandra Jucha  Mistrz Historii klas V
 Joanna Klara  Mistrz Historii klas VI
 Katarzyna Klara  Mistrz Historii klas VI
 Mateusz Gazda  Mistrz Przyrody klas IV
 Aleksandra Jucha  Mistrz Przyrody klas V
 Maciej Szwed Mistrz Przyrody klas VI 
 Anna Litwin  Mistrz J. Angielskiego klas II
 Mikołaj Węgrzyn Mistrz J. Angielskiego klas II 
 Julia Zajdel  Mistrz J. Angielskiego klas III
 Aleksandra Cmok  Mistrz J. Angielskiego klas IV
 Dominik Waliszewski  Mistrz J. Angielskiego klas IV
 Aleksandra Jucha  Mistrz J. Angielskiego klas V
 Zuzanna Romanowska  Mistrz J. Angielskiego klas VI
 Gabriela Habrat  Mistrz Sportu
Kamil Półchłopek   Mistrz Sportu
Małgorzata Mróz Szkolny Konkurs Krawiecki I miejsce p. J. Juszczyk
(organizator)
     
Kamil Kukulski II miejsce
Oliwia Trybus III miejsce
Uczniowie klasy Ib  Szkolne Zabawy Techniczno-Naukowe
zorganizowane w ramach
projektu edukacyjnego
"Szkoła z Klasą 2.0"
     
I miejsce
Uczniowie klasy IIa I miejsce
 Uczniowie klasy IIIb I miejsce 
 Uczniowie klasy Ia  II miejsce
 Uczniowie klasy IIb II miejsce 
 Uczniowie klasy IIIa II miejsce 
Michał Stasiowski V Szkolny Konkurs Techniczny
"Buduję z klocków Lego"
I miejsce
w kategorii klas I-III
Jakub Czaja II miejsce
w kategorii klas I-III
Adrian Kolanko III miejsce
w kategorii klas I-III
Erwin Czenczek I miejsce
w kategorii klas IV-VI
Zuzanna Szuba II miejsce
w kategorii klas IV-VI
Dominik Waliszewski III miejsce
w kategorii klas IV-VI
Albert Pikul Szkolnu Konkurs Kulinarny I miejsce
kategoria: Danie główne
p. B. Szwed
p. J. Juszczyk
(organizatorzy)
     
Małgorzata Mróz II miejsce
kategoria: Danie główne
Karolina Kilar III miejsce
kategoria: Danie główne
Grzegorz Mielech I miejsce
kategoria: Deser
Zuzanna Szuba II miejsce
kategoria: Deser
Emilia Hejnar III miejsce
kategoria: Deser
Anna Litwin "Let's sing in English"
I etap konkursu piosenki angielskiej
 Laureaci    
zakwalifikowani do
II etapu konkursu
p. I. Foremny
p. R. Gancarz
Anna Teneta
Kamila Kępa
Julia Zajdel
duet
Izabela Makiel
Karolina Frydrych
Małgorzata Mróz
Weronika Gancarz
Zofia Sowa
duet
Mateusz Gazda Szkolny Konkurs Programowania w Baltiem I miejsce p. J. Juszczyk
Michał Adamski II miejsce
Hubert Szwed III miejsce
 Klasa IVa, Vb Szkolny Konkurs Świąteczny
 „Aranżacja stołu wigilijnego"  
 I miejsce Wychowawcy klas   
 Klasa VIa, Va  II miejsce
 Klasa IVb, VIb  III miejsce
Michał Stasiowski Szkolny Konkurs Plastyczny
"Narysuję dla Ciebie aniołka" 
 Wyróżnienie  p. M. Frydrych
 Martyna, Mikołaj Węgrzyn  Nagroda  p. B. Niedziela
 Julia Kolanko  Nagroda  p. M. Frączek
 
 Joanna Habrat  Nagroda
 Emilia Szwed  Nagroda p. D. Barabasz
 Julia Płoszczyca  Nagroda  p. M. Pietrasz
  
 Martyna Znój Nagroda
 Julianna Romanowska Nagroda
 Aleksandra Łopuszańska  Nagroda  p. M. Najbar
 Anna Drozd  Nagroda  p. A. Szwed
   
 Natalia Samborowska  Nagroda
 Grzegorz Mielech  Nagroda
 Kinga Król  Nagroda
Wiktoria Leczek Ogólnopolskiego Konkursu „Z poprawną ortografią"  Zakwalifikowani do II etapu  p. D. Barabasz
 Adrianna Lewicka
 Benedykt Okarmus
 Kacper Olesiński
 Oliwia Szczepan
 Dorota Teśniarz
 Dominik Waliszewski  p. J. Jajuga
Anna Litwin  Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
Zakwalifikowani do II etapu  p. M. Frydrych
Oliwia Ciuba
Nina Frelek p. M. Pietrasz
Weronika Habrat
Wiktor Lorens
Julia Płoszczyca
Julianna Romanowska
Karolina Wojtoń
Julia Zajdel
Martyna Znój
 Katarzyna Feruś  p. D. Barabasz
           
 brak zgody na publikację
Wiktoria Leczek
 Adrianna Lewicka
 Benedykt Okarmus
Kkacper Olesiński
 Oliwia Szczepan
 Emilia Szwed
 Anna Teneta
 Dorota Teśniarz
 Jakub Więch
 Anastazja Żebracka
 Maksymilian Gradowicz  p. J. Jajuga
     
 Weronika Guzik
 Magdalena Słaby
 Dominik Waliszewski
Aleksandra Jucha
 Zuzanna Romanowska
 Kinga Król  p. J. Teśniarz
Michał Stasiowski Szkolny Konkurs Recytatorski
"Poetry in my heart"
I miejsce
w kategorii klas II-III
 p. I. Foremny
p. R. Gancarz
      
Igor Jajuga I miejsce
w kategorii klas II-III
Zuzanna Środa II miejsce
w kategorii klas II-III
Anna Teneta III miejsce
w kategorii klas II-III
Marcelina Guzik I miejsce
w kategorii klas IV-VI
Kaja Łajdanowicz  II miejsce
w kategorii klas IV-VI
Julia Tomkiewicz  III miejsce
w kategorii klas IV-VI
 Oliwia Szczepan Szkolny Konkurs Wiedzy
"Janusz Korczak - przyjaciel dzieci"
zorganizowany w ramach obchodów
"Roku Korczakowskiego"       
 I miejsce  p. D. Barabasz
p. M. Pietrasz
p. B. Niedziela
                
 Oliwia Ciuba  I miejsce
 Julia Zajdel  II miejsce
 Adriana Lewicka  II miejsce
 Weronika Habrat  III miejsce
 Anna Teneta  III miejsce
 Anastazja Zebracka  Wyróżnienie
 Dorota Teśniarz  Wyróżnienie
 Julia Dwernicka Szkolny Konkurs Plastyczny
"Janusz Korczak - przyjaciel dzieci"
zorganizowany w ramach obchodów
"Roku Korczakowskiego"           
I miejsce 
 Adriana Lewicka I miejsce 
 Weronika Habrat II miejsce
 Mateusz Dobek II miejsce 
 Julianna Romanowska III miejsce 
 Anna Teneta III miejsce 
 Kaja Foremny III miejsce 
 Nina Frelek Wyróżnienie 
 Julia Zajdel Wyróżnienie
 Weronika Sterkowiec Konkurs Przedmiotowy z Jęzka Polskiego
(KO Rzeszów) 
Zakwalifikowani
do etapu rejonowego
      
 p. J. Teśniarz
 Maciej Szwed  Konkurs Przedmiotowy z Przyrody
(KO Rzeszów) 
p. B. Szwed
 Weronika Sterkowiec
Piotr Rzeźnik Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
(KO Rzeszów) 
 p. G. Zajdel
 Katarzyna Klara p. H. Sowa
   
 Weronika Sterkowiec Konkurs Przedmiotowy z Historii
(KO Rzeszów)    
 Emilia Hejnar
Joanna Klara
Katarzyna Klara
 Emilia Szwed  Szkolny Konkurs Plastyczny
"To się upiecze"
 I miejsce p. D. Barabasz
 Weronika Sołtysik II miejsce p. M. Najbar
 Brak zgody na publikację III miejsce  p. D. Barabasz
 Julianna Romanowska Wyróżnienie p. M. Pietrasz
 Natalia Leczek  Wyróżnienie p. M. Frączek
 Julia Kranc  Wyróżnienie
 Aleksandra Łopuszańska  Wyróżnienie p. M. Najbar
 Igor Rydzyk Szkolny Konkurs Literacki
"To się upiecze"
(kategoria opowiadanie)
          
I miejsce  p. J. Teśniarz
                
Aleksandra Antoniuk I miejsce
Oliwia Trybus I miejsce
Karolina Frydrych II miejsce
Karolina Kordyś II miejsce
 Miłosz Szlachetka II miejsce
 Nadia Wanik III miejsce
 Kinga Król III miejsce
 Weronika Sterkowiec Wyróżnienie
 Joanna Klara Wyróżnienie
 Katarzyna Klara Wyróżnienie
 Weronika Sterkowiec  Szkolny Konkurs Literacki
"To się upiecze"
(kategoria wiersz)
I miejsce
 Jakub Kluk I miejsce
 Piotr Drozd II miejsce
 Szymon Wójcik II miejsce
 Agata Bocheńska III miejsce 
 Jagoda Tomkiewicz III miejsce 
 Brak zgody na publikację Szkolny Konkurs Plastyczny
"Mój przyjaciel zwierzak"
             
 I miejsce  p. D. Barabasz
 Kaja Foremny  I miejsce  p. B. Niedziela
 Oliwia Ciuba  III miejsce  p. M. Pietrasz
 Maciej Przybyła  Wyróżnienie
 Julia Dwernicka
 Karolina Wojtoń
 Anna Teneta p. D. Barabasz 
 Martyna Marcinkowska p. B. Niedziela    
 Paulina Kozłowska
 Klaudia Makoś
 Martyna Węgrzyn
 Julia Kranc  p. M. Frydrych
Joanna Habrat p. M. Frączek
 Aleksandra Łopuszańska p. M. Najbar
Weronika Sołtysik
 

Sukcesy pozaszkolne

Uczeń

Konkurs

Miejsce

Przygotowujący

Karolina Frydrych Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
"Let's sing in English" 
Wyróżnienie p. R. Gancarz
Maciej Szwed Ogólnopolski Konkurs Mitologiczny
"Klio 2013"
    
 VIII miejsce w kraju  p. H. Sowa
    
Emilia Hejnar  XIII miejsce w kraju
Katarzyna Klara  XIV miejsce w kraju
Joanna Klara  XIV miejsce w kraju
Barbara Mazur XX miejsce w kraju
Maciej Szwed Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Portret Krosna" 
Wyróżnienie   p. A. Szwed 
Paulina Kocur Wyróżnienie 
 Jakub Krzysztyniak IV Ogólnopolskiego Konkursu Literackiego
"Moje spotkania z przyrodą"
Laureat  p. J. Teśniarz
Olga Oryszczak Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze Marii Konopnickiej" 
III miejsce p. M. Frączek
Julia Wanik  Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
dla grup świetlicowych
"Piękno przyrody polskiej
w utworach Marii Kownackiej" 
 II miejsce  p. A. Szwed
Jakub Mazur  Wyróżnienie
Weronika Guzik XVIII Wojewódzki Konkurs Plastyczny
"Jakie zwierzęta żyją obok nas..."     
 Nagroda
Zuzanna Szuba Nagroda 
Piotr Drozd  Nagroda
Urszula Janas  Wyróżnienie
Emilia Szwed  Wyróżnienie p. D. Barabasz 
Piotr Rzeźnik XI Rzeszowski Konkurs Matematyczny
"Młody Matematyk"
 II miejsce  p. G. Zajdel
Piotr Rzeżnik VI Krośnieński Konkurs Matematyczny    II miejsce
Jakub Pyrka  II miejsce
Aleksandra Jucha  Międzyszkolny Konkurs
"Znawcy świata Mitologicznego" 
III miejsce p. J. Jajuga
p. H. Sowa
P. J. Teśniarz
Elżbieta Szopa
Dawid Półchłopek Konkurs Plastyczny Dzieci i Młodzieży Pogranicza
"Kredki"
 Nagroda  p. A. Szwed
Elżbieta Szopa Powiatowy Konkurs Plastyczny
"Bliżej Ameryki"
Wyróżnienie
 Filip Samborowski Międzyszkolna Miniolimpiada Matematyczna
dla klas III
 III miejsce  p. D. Barabasz
Oliwia Ciuba Międzyszkolny Konkurs Przyrodniczy
"Jestem uważnym obserwatorem przyrody"
I miejsce p. M. Pietrasz
Szymon Bolanowski Ogólnopolski Konkurs Ekologiczny
Eko-planeta
Test
wynik: bardzo dobry
p. B. Szwed
Maciej Szwed Test
wynik: bardzo dobry
Kinga Król  Praca indywidualna
Weronika Gancarz Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze Tuwima"
I miejsce p. J. Jajuga
Karolina Kilar Wyróżnienie
Zofia Sowa Wyróżnienie
Dominika Wyszyńska  Wyróżnienie
 Piotr Rzeźnik XI Rzeszowskiego Konkursu Matematycznego
dla uczniów szkół podstawowych
"Młody Matematyk"
 II miejsce p. G. Zajdel
Jakub Pyrka Finalista
Aleksandra Jucha  Finalistka  p. J. Zajdel
 Joanna Klara  Finalistka
 Nadia Wanik  Finalistka
 Paulina Kocur VII Przegląd Twórczości Artystycznej
Krośnieńskich Szkół
Kategoria Plastyka
Nagroda
                 
 p. A. Szwed
         
 Sara Kocur
 Oliwia Trybus
 Weronika Guzik
 Kamil Gierlach
 Gabriela Habrat
 Zuzanna Szuba
 Julita Płonowska
 Maciej Szwed
 Hubert Szwed
Adriana Lewicka  p. D. Barabasz
 Anastazja Żebracka
 Emilia Szwed
 Kaja Foremny  p. B. Niedziela
 Zuzanna Środa
 Konrad Stachyrak
 Julianna Romanowska  p. M. Pietrasz
 
 Julia Zajdel
 Elżbieta Szopa Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Świat za 100 lat"
 Nagroda  p. A. Szwed
Zofia Sowa Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Czytam, bo lubię - Wiosna"
III miejsce p. J. Jajuga
Igor Jajuga Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wierszykarnia Agnieszki Frączek"
III miejsce  p. M. Pietrasz
Katarzyna Feruś Wyróżnienie p. D. Barabasz
Adriana Lewicka Wyróżnienie
Filip Samborowski Międzyszkolna Miniolimpiada Matematyczna
dla klas III
 Finalista
Oliwia Szczepan  Finalistka
Julianna Romanowska  Finalistka  p. M. Pietrasz 
Jakub Lorens  Finalista
 Kinga Król VIII Konkurs Plastyczny
Wielkanocne Tradycje Pogranicza
 Nagroda główna
Kategoria: Palma wielkanocna
 p. A. Szwed  
 Zuzanna Szuba  Nagroda główna
Kategoria: Palma wielkanocna
 Hubert Szwed  I miejsce
Kategoria: Ozdoba świąteczna
Hubert Szwed Konkurs Plastyczny "Dom moich marzeń"
II edycja Dnia Edukacji Architektonicznej
Zasięg wojewódzki
 Nagroda główna  p. A. Szwed
Aleksandra Cmok  Wyróżnienie
 Zuzanna Szuba  Wyróżnienie
 Dominik Waliszewski  Wyróżnienie
 Maksymilian Gradowicz  Wyróżnienie
Adriana Lewicka Ogólnopolski Konkurs
"Poprawna polszczyzna"
Finalistka p. D. Barabasz
Julia Zajdel Finalistka p. M. Pietrasz
Aleksandra Jucha Międzyszkolny Konkurs Religijny
II etap
II miejsce
 Zakwalifikowana do etapu diecezjalnego
 ks. M. Mul
Julia Tomkiewicz Turniej Piłki Siatkowej III miejsce w Krośnie p. M. Maculski  
Gabriela Habrat
Klaudia Niepokój
Ewelina Guzik
Izabela Makiel
Karolina Kordyś
Karolina Kwolek
Adriana Habrat
Julia Tomkiewicz Drużynowe Mistrzostwa Krosna
w Narciarstwie Alpejskim
I miejsce   
Aleksandra Jucha
Emilia Hejnar
Marcelina Guzik
Julia Tomkiewicz Indywidualne Mistrzostwa Krosna
w Narciarstwie Alpejskim
II miejsce
Aleksandra Jucha  III miejsce
 Piotr Rzeźnik XI Rzeszowski Konkurs Matematyczny
"Młody Matematyk"    
Zakwalifikowani do
II etapu konkursu
    
 p. G. Zajdel
p. J. Zajdel
    
 Aleksandra Jucha
 Nadia Wanik
 Joanna Klara
 Jakub Pyrka
 Weronika Sterkowiec  Przedmiotowy Konkurs z Języka Polskiego
(KO Rzeszów)
 Laureatka p. J. Teśniarz
Przedmiotowy Konkurs z Przyrody
(KO Rzeszów) 
Finslistka   p. B. Szwed 
 Maciej Szwed  Finalista
 Piotr Rzeźnik Przedmiotowy Konkurs z Matematyki
(KO Rzeszów)   
 Finalista  p. G. Zajdel  
Katarzyna Klara   Finalista p. H. Sowa  
Przedmiotowy Konkurs z Historii
(KO Rzeszów)   
 Finalista 
 Joanna Klara   Finalista
Zuzanna Romanowska Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego
(KO Rzeszów)
Finalistka  p. R. Gancarz 
Urszula Janas Turniej w Unihokeju I miejsce w Krośnie
IV miejsce w półfinale wojewódzkim
p. M. Maculski
Julia Tomkiewicz
Karolina Kordyś
Adriana Habrat
Gabriela Habrat
Ewelina Guzik
Marcelina Guzik
Karolina Kwolek
Klaudia Niepokój
Maciej Szwed II miejsce w Krośnie
Kamil Kukulski
Bartosz Podkul
Hubert Szwed
Kamil Półchłopek
Dawid Półchłopek
Kamil Gierlach
 Katarzyna Klara Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
„Zimowe fantazje, czyli ilustracje do książek o zimie" 
 Laureatka  p. A. Szwed
 
 Izabela Makiel  Laureatka
Joanna Klara Ogólnopolska Olimpiada Mitologiczna I miejsce p. H. Sowa
Katarzyna Klara IV miejsce
Maciej Szwed VII miejsce
Emilia Hejnar XI miejsce
Grzegorz Filipowicz XI miejsce
Aleksandra Łopuszańska Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"
III miejsce p. M. Najbar
Dominik Waliszewski Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Olimpus"
Język angielski klasa IV
XVII miejsce p. I. Foremny
Aleksandra Cmok XVIII miejsce
Aleksandra Jucha Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Olimpus"
Język angielski klasa V
XVII miejsce p. R. Gancarz
Kamil Półchłopek Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej II miejsce p. M. Maculski
Dawid Półchłopek
Maciej Szwed
Hubert Szwed
Bartosz Podkul
Kamil Gierlach
Kamil Kukulski
Król strzelców turnieju
Dominik Waliszewski  Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Olimpus"
Matematyka  klasa IV 
 XVIII miejsce  p. J. Zajdel
Mateusz Gazda  XX miejsce  p. G. Zajdel
Aleksandra Jucha  Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Olimpus"
Matematyka  klasa V
 XX miejsce  p. J. Zajdel 
Katarzyna Klara  Ogólnopolski Konkurs Przedmiotowy
"Olimpus"
Matematyka  klasa VI   
 XIII miejsce
Nadia Wanik  XIV miejsce
Joanna Klara  XIX miejsce
 Piotr Rzeźnik
 Konkurs Przedmiotowy z Matematyki
(KO Rzeszów)  
I miejsce w etapie rejonowym
Zakwalifikowany
do etapu wojewódzkiego
p. G. Zajdel
Katarzyna Klara  Zakwalifikowani
do etapu wojewódzkiego
 p. J. Zajdel
 Joanna Klara  Konkurs Przedmiotowy z Historii
(KO Rzeszów)   
p. H. Sowa 
 Katarzyna Klara
Zuzanna Romanowska  Konkurs Przedmiotowy z Języka Angielskiego
(KO Rzeszów)  
 p. R. Gancarz
Weronika Sterkowiec Konkurs Przedmiotowy z Przyrody
(KO Rzeszów)
p. B. Szwed 
 Maciej Szwed
 Mateusz Jaszczuk  I Mikołajkowy Turniej Szachowy
w Gminie Krościenko Wyżne
 I miejsce
w kategorii do 10 lat
 
Mateusz Jaszczuk V Otwarty Turniej Szachowy
o Puchar Niepodległości
Jedlicze 2012
III miejsce -
Katarzyna Feruś Konkurs Recytatorski
"Bez piątej klepki"
Wyróżnienie p. D. Barabasz
Karolina Frydrych Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
II miejsce
(kategoria recytacja)
p. J. Teśniarz  
Patryk Krupa III miejsce
(kategoria solista)
Varia Wyróżnienie
(kategoria zespół)
Szymon Wójcik Międzyszkolny Konkurs Literacki
"A kiedy przyjdzie jesień..."  
II miejsce p. J. Teśniarz
Joanna Klara III miejsce
Jakub Kluk Wyróżnienie
Adrianna Habrat III Turniej Orlika
o Puchar Premiera Donalda Tuska
I miejsce
w Finale Miejskim w Krośnie
I miejsce
w Finale Rejonowym
w Miejscu Piastowym
I miejsce
w Półfinale Wojewódzkim
w Bukowsku
I miejsce
w Finale Wojewódzkim
w Kolbuszowej
V miejsce
w Finale Ogólnopolskim
w Warszawie
p. M. Maculski
Julia Tomkiewicz
Marcelina Guzik
Urszula Janas
Karolina Kordyś
Oliwia Trybys
(tylko w turnieju w Krośnie)
Zofia Sowa Międzyszkolny Konkurs
Opowiadania Legend
I miejsce p. I. Foremny
p. G. Zajdel 
Karolina Kilar
SP8 Gra terenowa "Ino - szlakiem dziedzictwa kulturowego" III miejsce
Maciej Szwed Międzyszkolny Konkurs Techniczny
"Makieta Zamku Króla Maciusia I"  
III miejsce p. J. Juszczyk
Przewiń w górę