Biuletyn Informacji Publicznych Klauzule informacyjne Deklaracja dostępności

Sukcesy uczniów 2015/2016

Opublikowano: czwartek, 28.04.2016
Autor: Nauczyciele SP8
Odsłon: 5877
 
Sukces cieszy! Kolejne szkolne i pozaszkolne
sukcesy naszych uczniów.  
Gratulujemy

 

 

Rok szkolny 2015/2016

Sukcesy szkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący,
Organizator
 Bartosz Słyś Mistrz Języka angielskiego klas II p. I. Foremny
p. R. Gancarz
Milena Kuck  klas III
Aleksander Niepokój  klas IV
Dominika Wałczyk  klas V
Anna Teneta  klas VI
Antoni Kozubal Mistrz Sportu klas V p. M. Maculski
Emilia Szwed Klas VI
 Konstancja Okarmus Mistrz Przyrody klas IV p. B. Szwed
Paulina Kozłowska  klas V
Emilia Szwed  klas VI
Aleksander Niepokój  Mistrz Historii klas IV p. H. Sowa
Natalia Leczek  klas V
Oliwia Szczepan  klas VI
Aleksander Niepokój  Mistrz Ortografii klas IV p. J. Jajuga
p. R. Rachwał
p. J. Teśniarz
Filip Karwat  klas V
Kamila Kępa  klas VI
 Daniel Kmieć Mistrz Matematyki klas V p. G. Zajdel
p. J. Zajdel
Katarzyna Feruś  klas VI
Emilia Szwed,
Weronika Sołtysik,
Dorota Teśniarz,
Maria Guzik,
Maja Wilusz,
Lena Wroniewicz,
Oskar Dacyl,
Martyna Półchłopek,
Kajetan Paszkowski,
Kinga Bałon,
Blanka Stelmach,
Filip Środa
Szkolny Konkurs Plastyczny
"Zielono mi..."
Nagrody równorzędne  p. A. Szwed,
naucz. eduk. wczesnoszkolnej 
Natalia Leczek,
Magdalena Adamska,
Nikodem Żołna,
Maria Kurneta,
Jakub Jaźwiecki,
Julia Klaus
Wyróżnienia
Anna Litwin IV Szkolny Konkurs Kulinarny
"Jem zdrowo i kolorowo"
I miejsce
kat. przekąski
p. B. Szwed
Konstancja Okarmus II miejsce
kat. przekąski
Weronika Leśniak III miejsce
kat. przekąski
Martyna Węgrzyn Wyróżnienie
kat. przekąski
Julia Bik I miejsce
kat. desery
Karolina Wojtoń II miejsce
kat. desery
Martyna Zajdel III miejsce
kat. desery
Weronika Krupa Wyróżnienie
kat. desery
Jakub Mikulski VIII Szkolny Konkurs Techniczny
"Buduję z klocków Lego"
I miejsce
kat. klas I-III
p. J. Juszczyk
Joachim Pelc II miejsce
kat. klas I-III
Cillian Lynch III miejsce
kat. klas I-III
Franciszek Łukaszewicz Wyróżnienie
kat. klas I-III
Karol Garbacik Wyróżnienie
kat. klas I-III
Nikodem Żołna Wyróżnienie
kat. klas I-III
Oliwier Wacławski Wyróżnienie
kat. klas I-III
Michał Ziobro Wyróżnienie
kat. klas I-III
Michał Stasiowski I miejsce
kat. klas IV-VI
Dawid Szuba II miejsce
kat. klas IV-VI
Gabriel Czekaj III miejsce
kat. klas IV-VI
Szymon Paczosa

Szkolny Konkurs Recytatorski
wierszy Doroty Gellner

                       
 I miejsce
w kategorii klas I
p. wych.
klas I-III
Martyna Brocławik
Michał Habrat II miejsce
w kategorii klas I 
Martyna Liput
Zuzanna Mika III miejsce
w kategorii klas I 
Hanna Kuźnar
Maja Bajcar Wyróżnienie
w kategorii klas I
Katarzyna Hacz
Konrad Kolanko
Olga Habrat
Sebastian Pikul  I miejsce
w kategorii klas II
Oskar Dacyl
Szymon Grądalski II miejsce
w kategorii klas II
Hanna Sowa
Szymon Rymar III miejsce
w kategorii klas II
Bartosz Słyś
Kamil Sieniawski  Wyróżnienie
w kategorii klas II  
Karol Płonowski
Jagoda Wojtowicz
Lena Maraj I miejsce
w kategorii klas III 
Maja Turowska II miejsce
w kategorii klas II
Zuzanna Prugar
Weronika Zajdel III miejsce
w kategorii klas III
Zuzanna Münzberger-Gąbka Wyróżnienie
w kategorii klas III   
Roksana Żychowska
Monika Winiarska
Karina Brynecka  Szkolny Konkurs Plastyczny
"Ilustracja do wierszy Doroty Gellner"
 I miejsce
w kategorii klas I
Anna Przybyła   II miejsce
w kategorii klas I 
Maja Bajcar 
Anna Fornal    III miejsce
w kategorii klas I
Martyna Brocławik 
Katarzyna Hacz  Wyróżnienie
w kategorii klas I    
Nikola Szczurek 
Mikołaj Boratyn 
Laura Ziobro 
Kamil Sieniawski   I miejsce
w kategorii klas II
Bartosz Słyś   II miejsce
w kategorii klas II
Martyna Kubit 
Julia Klaus 
Mateusz Olesiński  III miejsce
w kategorii klas II
Szymon Rymar 
Jagoda Wójtowicz 
Kajetan Hebda  Wyróżnienie
w kategorii klas II 
Angelina Nowak 
Ada Kamalska 
Maria Kurneta  I miejsce
w kategorii klas III
Zuzanna Münzberger-Gąbka 
Kinga Bałon  II miejsce
w kategorii klas III
Joanna Gazda 
Dominik Menet  III miejsce
w kategorii klas III
Weronika Zajdel 
Anna Pabian Wyróżnienie
w kategorii klas III
Roksana Żychowska 
Zofia Janicka 
JuliaPłoszczyca III Szkolny Konkurs Fotograficzny
"Zima, zima, zima..."
I miejsce p. J. Juszczyk
Adam Płoszczyca II miejsce
Karolina Wojtoń III miejsce
Paulina Kozłowska Wyróżnienie
 Oliwia Jórasz Szkolny Konkurs Przyrodniczy
"Komiks z parkiem krajobrazowym w tle"
 I miejsce  p. B. Szwed
Martyna Zajdel II miejsce
Natalia Leczek III miejsce
Anna Teneta Szkolny Konkurs Przyrodniczy
"W świecie ptaków"
I miejsce
Julia Płoszczyca I miejsce
Emilia Szwed I miejsce
Aleksandra Łopuszańska II miejsce

Sukcesy pozaszkolne

Uczeń Konkurs  Miejsce  Przygotowujący
Dorota Teśniarz XI Rajd Śladami Ojca Świętego
Jana Pawła II
Po Ziemi krośnieńskiej
I miejsce
konkurs prezyrodniczy
p. B. Szwed
Emilia Szwed II miejsce
konkurs przyrodniczy
Julia Bik

II miejsce
konkurs
o Janie Pawle II

Julia Nowosielska III miejsce
konkurs 
o Janie Pawle II
Konstancja Okarmus Krośnieński Konkurs Piosenki Dziecięcej Nagroda specjalna za debiut sceniczny p. J. Teśniarz
Michał Stasiowski Międzyszkolny Konkurs SKO
"Z wiedzą mi do twarzy"
I miejsce
kat. klasy V
p. J. Jajuga
p. M. Maczuga
p. M. Najbar
Aleksander Niepokój I miejsce
kat. klasy IV
Aleksandra Zych Wyróżnienie
kat. klasy IV 
Blanka Stelmach Międzyszkolny Konkurs SKO
"Zostań projektantam banknotu z przyszłości"
Wyróżnienie
Michał Stasiowski

Międzyszkolny Konkurs
Architektoniczny Dzień Dziecka 

Drużyna SP 8

I miejsce

I miejsce
budowanie z klocków
p. A. Szwed
Filip Gajewski I miejsce
budowanie z klocków
Emilia Szwed II miejsce
Krośnieńska budowla - rysunek
Anastazja Żebracka III miejsce
Krośnieńska budowla - rysunek
Kaja Foremny II miejsce
Slogan o Krośnie
Julia Nowosielska II miejsce
Slogan o Krośnie
Martyna Węgrzyn I miejsce
Archimaskotka
Weronika Habrat I miejsce
Archimaskotka
Anna Litwin I miejsce
Projekt domu dla owadów
Martyna Zajdel I miejsce
Projekt domu dla owadów
Jakub Baran XXI Wojewódzki Konkurs Plastyczny
“Raz na ludowo”
Nagroda p. A. Szwed
Dagmara Oryszczak Wyróżnienie
Sara Bączar Wyróżnienie
Sara Bączar Jubileuszowy Konkurs Plastyczny
“Rodzina z wielkim sercem”
Wyróżnienie p. A. Szwed
Lena Maraj XI edycja Międzyszkolnego Konkursu Recytatorskiego
"Wierszy Marii Konopnickiej"
I miejsce p. D. Barabasz
Roksana Żychowska   II miejsce
Dorota Teśniarz Międzynarodowy Konkurs Plastyczny
dla Dzieci i Młodzieży
“Moja przygoda w muzeum”
Nagroda p. A. Szwed
Kaja Foremny Wyróżnienie
Adriana Lewicka Wyróżnienie
Anna Litwin Powiatowy Konkurs Plastyczny pod hasłem
“W trosce o nasze bezpieczeństwo”
Wyróżnienie
Julia Kranc Wyróżnienie
Dagmara Oryszczak
Adam Juraszek
duet
Międzyszkolny Konkurs Piosenki Angielskiej
"Let's sing in English"
I miejsce p. R. Gancarz
Zuzanna
Münzberger-Gąbka
III miejsce p. I. Foremny
Kacper Bronka Krośnieńska Mini Olimpiada Matematyczna III miejsce p. M. Pietrasz
Lena Maraj Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze Marii Konopnickiej"
I miejsce p. D. Barabasz
Roksana Żychowska II miejsce
Joanna Zapora Ogólnopolski Konkurs Interdyscyplinarny "Zuch" Laureatka p. J. Kasprzyk
p. R. Modzelewska
Kacper Bronka Laureat p. M. Pietrasz
Kacper Bronka Ogólnopolski Konkurs Logicznego Myślenia Laureat
Filip Środa Wyróżnienie
Filip Środa Krośnieńska Mini Olimpiada Matematyczna Finaliści
Filip Sobczak
Kacper Bronka
Jakub Jaźwiecki
Jan Łojek
Weronika Zajdel
Zachary Salej p. A. Kramarczyk
Nikodem Żołna
Dagmara Oryszczak Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Przyjaciele na całe życie - książka"
Wyróżnienie p. J. Jajuga
Olga Oryszczak Wyróżnienie
Konrad Zajdel Interdyscyplinarny Konkurs klas III
"Jestem z Krosna"
III miejsce
Konkurs wiedzy o Krośnie
p. A. Kramarczyk
Aleksander Niepokój II Krośnieńskie Dyktando Pierwsza dziesiątka p. J. Jajuga
Weronika Sołtysik Konkurs V edycji Dnia Edukacji Architektonicznej “Dom moich marzeń” Wyróżnienie p. A. Szwed
Jakub Kubala Wyróżnienie
Roksana Żychowska Międzyszkolny Konkurs Plastyczny
"Basia i inne"
Wyróżnienie p. D. Barabasz
Katarzyna Feruś
Dorota Teśniarz
Adrianna Lewicka
Julia Romanowska
Weronika Habrat
Emilia Szwed
Zuzanna Środa
Anastazja Żebracka
Międzyszkolne Zawody w Unihokeju I miejsce p. M. Maculski
Antoni Kozubal Indywidualne Biegi Przełajowe II miejsce
Anastazja Żebracka
Weronika Habrat
Drużynowy Turniej Tenisa Stołowego II miejsce
Mateusz Waśko
Daniel Kmieć
I miejsce
Emilia Szwed Indywidualne Mistrzostwa lekkoatletyczne II miejsce
w skoku w dal
Julia Bik Międzyszkolny Konkurs Czytelniczy
"Czytam, bo lubię - wiosna"
II miejsce p. J. Jajuga
Magdalena Adamska Wyróżnienie
Kamil Kluk Międzyszkolny Konkurs Literacki
"Słowa jak kwiaty, czyli opowiadanie o przyjaźni"
Wyróżnienie
Marek Krzysztyniak Wyróżnienie
Szymon Rymar Finał Ogólnopolskiego Konkursu
"Z poprawną polszczyzną
na co dzień"
  p. B. Niedziela
Milena Kuck   p. D. Barabasz
Zuzanna Prugar  
Weronika Zajdel   p. M. Pietrasz
Dorota Teśniarz   p. R. Rachwał
Bartosz Słyś Stypendiada wczesnoszkolna
dla uczniów klas II-III
I miejsce
kon. czytelniczy
p. R. Modzelewska
Magdalena Habrat Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Szymon Rymar III miejsce
kon. czytelniczy
p. B. Niedziela
Izabela Mielech Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Hanna Sowa Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Antoni Stachyrak Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Zuzanna Prugar I miejsce
kon. czytelniczy
p. D. Barabasz
Zuzanna Münzberger-Gąbka I miejsce
kon. czytelniczy
p. M. Pietrasz
Maja Turowska I miejsce
kon. czytelniczy
Kinga Gazda II miejsce
kon. czytelniczy
Weronika Tlałka III miejsce
kon. czytelniczy
p. D. Barabasz
Antonina Zajdel Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Milena Kuck Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Franciszek Guzik Wyróżnienie
kon. czytelniczy
Bartosz Słyś Wyróżnienie
kon. ortograficzny
p. R. Modzelewska
 Zachary Salej  Wyróżnienie
kon. matematyczy
p. A. Kramarczyk
 Filip Środa  Wyróżnienie
kon. matematyczy
 p. M. Pietrasz
Angelika Ćwik Wyróżnienie
kon. plastyczny
p. M. Frydrych
 Marcel Owsianik  Wyróżnienie
kon. plastyczny
 p. D. Barabasz
 Anna Pabian  Wyróżnienie
kon. plastyczny
 p. A. Kramarczyk
Karolina Michalik Wyróżnienie
kon. plastyczny
Klasa Ic X Międzyszkolny Przegląd Jasełek "Kolęda płynie z wysokości" Nagroda p. J. Kilar
Antonii Kozubal
Maksym Jezierski
Mateusz Dobek
Krzysztof Zając
Korneliusz Paradysz
Dominik Tomkiewicz
Patryk Prajsnar
Mikołajkowy Turniej Piłki Nożnej II miejsce p. M. Maculski
Emilia Szwed Kuratoryjny Konkurs Przedmiotowy z Przyrody zakwalifikowana do II etapu p. B. Szwed
Katarzyna Hacz Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Wiersze spod choinki"
Wyróżnienie p. M. Frączek
Martyna Brocławik III miejsce p. K. Tubek
Igor Wanik Wyróżnienie
Julia Płoszczyca Międzyszkolny konkurs na kartkę świąteczną bożonarodzeniową w języku angielskim I miejsce p. A. Szwed
Aleksandra Finfa Międzyszkolny Konkurs Plastyczny “Bombka dla Świętego Mikołaja” Wyróżnienie
Roksana Kornaga Wyróżnienie
Dorota Teśniarz II Międzyszkolny Konkurs Plastyczny "Ozdoba choinkowa” II miejsce
Jan Łojek Międzyszkolny Konkurs Recytatorski
"Bez piątej klepki" 
III miejsce p. M. Pietrasz
Roksana Żychowska Wyróżnienie p. D. Barabasz
Julia Nowosielska Wyróżnienie p. J. Jajuga
Dagmara Oryszczak III miejsce
Dorota Teśniarz Ogólnopolski Konkurs
"Z ortografią na co dzień"
zakwalifikowani
do II etapu 
p. R. Rachwał
Franciszek Guzik p. D. Barabasz
Zuzanna Prugar
Natan Tlałka
Aleksandra Guzik
Zuzanna Münzberger-Gąbka p. M. Pietrasz
Weronika Zajdel
Konrad Zajdel p. A. Kramarczyk
Nikodem Żołna
Zachary Salej
 Bartosz Słyś  p. R. Modzelewska
Oliwia Ciuba Ogólnopolski Konkurs
"Z poprawną polszczyzną na co dzień"
zakwalifikowani
do II etapu
p. J. Teśniarz
Kamila Kępa
Adriana Lewicka p. R. Rachwał
Dorota Teśniarz
Anna Teneta
Maria Łukaszewska p. J. Jajuga
Aleksander Niepokój
Sebastian Pikul p. M. Frydrych
Ada Kamalska
Aleksander Landa
Aleksandra Kustra
Wiktor Hejnar
Angelina Nowak p. B. Niedziela
Antoni Stachyrak
Hanna Sowa
Izabela Mielech
Szymon Rymar
Wiktoria Gonet
Bartosz Słyś p. R. Modzelewska
Katarzyna Łopuszańska
Oskar Dacyl
Aleksandra Guzik p. D. Barabasz
Maria Kurneta
Milena Kuck
Natan Tlałka
Tymon Tlałka
Zuzanna Prugar
Kacper Bronka p. M. Pietrasz
Emma Frelek
Gabriela Ćwiąkała
Filip Sobczak
Zachary Salej p. K. Kramarczyk
Maria Guzik p. J. Kilar
Igor Wanik p. K. Tubek
Lena Urbanek VIII Ogólnopolski Konkurs Plastyczny
“Słońce, woda i przygoda”
pod hasłem “Rejs na wyspy nieznane”
Wyróżnienie p. A. Szwed
Mateusz Waśko Konkurs Plastyki
Dzieci i Młodzieży Pogranicza “Kredki”
Nagroda p. A. Szwed
Anna Litwin Międzyszkolny Konkurs
Pieśni i Poezji Patriotycznej
Wyróżnienie
kat. recytacje
p. H. Sowa
Olga Oryszczak Wyróżnienie
kat. solista
p. J. Teśniarz
 Emilia Szwed  Drużynowy Konkurs Krajoznawczy
podczas X Rajdu Szlakami Jana Pawła II
 I miejsce  p. B. Szwed
Anna Teneta
Adriana Lewicka
Anna Teneta Indywidualny Konkurs Krajoznawczy
podczas X Rajdu Szlakami Jana Pawła II
II miejsce
Dorota Teśniarz III miejsce
Oliwia Ciuba Indywidualny Konkurs Wiedzy o Janie Pawle II
podczas X Rajdu Szlakami Jana Pawła II
II miejsce

 

p. T. Wajs

Przewiń w górę